Anasayfa / Gigantes / Gladiadores – Gigantes İddaa Tahmini 24.08.22

Gladiadores – Gigantes İddaa Tahmini 24.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Gladiadores Çarşamba günü saat 02:00’da Gigantes ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores 15 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırdı ve grubun iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki karneleri de çok iyi, 7 maçtan 6 tanesini kazandılar. Son 2 iç saha maçlarında aynı rakiple, Cangrejeros ile karşılaşmışlar ve önce 21 sonra da 4 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. 21 Ağustos’daki son sınavlarında ise konuk oldukları zayıf rakipleri Marinos’u zorlanmadan 12 sayı farkla geçmişlerdi.

Gigantes de grubun kalbur üstü takımlarından biri, 14 maçlarından 10 tanesini kazandılar. Aslında deplasman karneleri oldukça iyi, evden uzaktaki ilk 5 maçlarını üst üste kazanmışlardı ama son sınavlarında 21 Ağustos’da konuk oldukları dişli rakiplerden Cocodrilos’a 91-69’luk skorla keybetmekten kurtulamadılar. Hücumda sınıfta kaldıkları o maçta Johnson 13 sayı ve Glider 12 sayı ile yegane çift haneli skor üreten isimlerdi. 

Grubun ilk 4 yarışında söz sahibi olan iki güçlü takımın karşılaşmasında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz kuşkusuz. Ancak son haftalarda daha formda olan tarafın Gladiadores olduğunu biliyoruz ki diğer taraftan Gigantes de son deplasman maçında farklı kaybetmiş ve 5 maçlık deplasman serisi sona ermişti. Liderlik yarışından kopmak istemeyen Gladiadores’in taraftar desteği ile beraber Rolon, Mac, Early, Collier gibi skorer isimlerin liderliğinde kazanan taraf olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …