Anasayfa / Gladiadores / Gladiadores – Llaneros İddaa Tahmini 04.07.24

Gladiadores – Llaneros İddaa Tahmini 04.07.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Perşembe günü saat 02:00’da Llaneros ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores son 4 maçını üst üste kazandı ve ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 19 galibiytete ulaştılar ve liderlik koltuğundaki yerlerini sağlamlaştırdılar diyebiliriz. Evlerindeki performanslarına bakınca ise son 3 maçın tamamını kazanırken ikisinde rakipleri çift haneli farklarla yendiklerini, daha doğrusu hezimete uğrattıklarını belirtelim. Sırasıyla Frontinos’u 32 sayı ve Broncos’u ise 18 sayı farkla geçmişlerdi. 

Llaneros ise ligin zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarını kaybettiler ve daha da önemlisi toplamda 20 maçtan sadece ama sadece 5 galibiyet çıkarabildiler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sıkıntının daha da büyük olduğunu görüyoruz, son 9 maçlarının tamamını kaybettiler! Son 3 maçlarından ikisinde Pioneros’dan 29 sayı ve Trotamundos’dan ise 9 sayı fark yiyerel kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu da söylüyor zaten. Son maçlardaki performanslara baktığımızda, özellikle Gladiadores’in evindeki dominant performansı ve Llaneros’un deplasmanda tam 9 maçtır kaybettiği düşünüldüğünde maçın sonucu ortada diyebiliriz. Gladiadores’in liderlik koltuğundaki yerini perçinlemek adına zayıf halka konumundaki rakibini net bir skorla geçeceğini, zorlanmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …