Anasayfa / Gladiadores / Gladiadores – Marinos İddaa Tahmini 01.09.22

Gladiadores – Marinos İddaa Tahmini 01.09.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Gladiadores Perşembe günü saat 02:00’da Marinos ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 14.0 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores grubun önemli takımlarından birisi. 17 maçlarından 12 tanesini kazandılar ve şuanda maç fazlasıyla liderlik koltuğunda oturuyorlar. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Son 2 maçlarında önce bu maçtaki rakipleri Marinos’u yine bu sahada 11 sayı farkla sonra da konuk ettikleri dişli rakiplerinden Cocodrilos’u 10 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. 77-67 ile kazandıkları o son maçta Mac 19 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Collier 15 sayı, 6 ribaund ve Early 13 sayı, 11 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Marinos grubun zayıf halkalarından birisi. 14 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve son 3 maçlarını da üst üste kaybederek toparlanma konusunda pek umutları kalmadığını da kanıtlamış oldular. Bu kötü serinin son maçında 28 Ağustos’da konuk oldukları Cangrejeros’a direnememişler ve 93-77 gibi farklı bir skorla sahadan mağlubiyetle ayrılmışlardı yine. O maçta Williams 20 sayı, 4 asist ve Martinez 16 sayı, 19 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan, direnen isimlerdi. 

İki takım arasındaki seviye farkını puan tablosuna bakınca da anlayabiliyoruz. Gladiadores son maçlarını deplasmanda olmasına rağmen kazanmış, iç sahada ise bu sezon çıktığı 10 maçtan 8 tanesini galibiyetle geçmeyi başarmış güçlü bir takım. Daha yeni konuk ettikleri ve 11 sayı farkla yendikleri Marinos’a karşı bir kez daha sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken bu kez daha biraz daha yüksek fark yakalayıp yine handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-14.0) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lokomotiv Kuban – MBA Moscow İddaa Tahmini 03.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Lokomotiv Kuban Pazartesi günü saat 20:00’da MBA Moccow ile karşılaşacak. …