Anasayfa / Gladiadores / Gladiadores – Spartans İddaa Tahmini 29.06.24

Gladiadores – Spartans İddaa Tahmini 29.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Cumartesi günü saat 02:00’da Spartans ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de ulaştığı 17 galibiyetle en yakın rakibinin 2 adım önünde liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdü. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarında önce Aragua’yı 6 sayı sonra da Frontinos’u tam 32 sayı farkla ezip geçtiklerini görmüştük. 93 sayı ürettikleri o son maçta Jackson 28 sayı ve Perez 22 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Spartans ise son 3 maçını üst üste kazanarak kendisine 10 galibiyetle 5. sırada yer bulmuş bir ekip. Deplasman karnelerine baktığımızda evden uzakta da işleri toparladıklarını görüyoruz. Son 2 deplasman maçlarında Pioneros’u 6 sayı ve Brillantes’i 5 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. 27 Haziran’daki son sınavlarında ise konuk ettikleri Frontinos’u 3 sayı farkla zor da olsa yenmeyi bildiler, sürprize izin vermediler. 

İki takım son olarak 26 Mayıs’da Spartans’ın sahasında karşılamışlardı. Gladiadores o maçta deplasmanda olmasına rağmen rakibi karşısında kalite farkını ortaya koymuş ve 78-90 gibi net bir skorla kazanmayı bilmişti. Son haftalarda özellikle evlerinde sergiledikleri performansları dikkate aldığımızda grubun lideri olarak bu maçta da evlerinde net favori olduklarını söyleyebiliriz. Ancak formda olan Spartans’ın ne kadar direneceğini kestiremediğim için güven endeksimi düşük tutacağım. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …