Anasayfa / Gladiadores / Gladiadores – Toros de Aragua İddaa Tahmini 22.06.24

Gladiadores – Toros de Aragua İddaa Tahmini 22.06.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Gladiadores Cumartesi günü saat 02:00’da Toros de Aragua ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Gladiadores son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 17 maçtan 15. galibiyetlerini çıkararak liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler bu grupta. Aynı zamanda ligin güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduklarını belirtelim. Evlerinde üst üste 8 maç kazandıktan sonra 16 Haziran’da konuk ettikleri Pioneros’a 12 sayı farkla kaybederek bir iş kazanasına engel olamamışlardı… 

Toros ise sadece bu grubun değil, tüm ligin zayıf halkalarından birisi. Nitekim çıktıkları 16 maçtan sadece ama sadece 2 galibiyet çıkarabildiler! Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 5 maçlarının tamamını kaybederken bu maçlardan 3 tanesinde çift haneli farklar yediklerini belirtelim. Son olarak ise 1 Haziran’da Llaneros’a 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Ayrıca 12 Haziran’daki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen Spartans’a tam 21 sayı farkla yenildiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını da belirtelim.

İki takım son olarak 5 Haziran’da Toros’un sahasında karşılaşmışlar ve Gladiadores deplasmanda olmasına rağmen kalite farkını sahaya koymuş ve 71-91 gibi dominant bir skorla rakibini kendi taraftarı önünde hezimete uğratmıştı. Şimdi bir de ev sahibi avantajı var ceplerinde! Taraftarlarına farklı Pioneros yenilgisini unutturmak adına bu maçta ekstra motive olacaklarını, vasat rakiplerini deplasmanda olduğu gibi bu kez kendi sahalarında da farklı yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …