Anasayfa / Glasgow Rocks / Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Rocks 25 maçın ardından sadece 4 galibiyet alabildi ve ligin en zayıf halkası konumunda 11. ve son sırada yer alıyorlar. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve işler yolunda değil. Son 2 maçlarında deplasmanda Lions’a 37 ve içerde Phoenix’e ise 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Özellikle savunmada sorunlu ve çok yumuşak bir takım olduklarını biliyoruz, onları galibiyetten uzak tutan temel faktör de bu zaten. Son maçta Murray 23 sayı ve Jacdonmi 17 sayı, 15 ribaund ile etkili olsalar da galibiyet için yeterli olamamışlardı. 

Giants ise 26 maçın ardından 9 galibiyet elde etti ve düşme potasından yeteri kadar uzak kaldığı gibi play-off şansları da devam ediyor, sadece 1 adım gerisindeler 8. sıradaki Flyers’ın. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 13 maçtan 5 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 2 deplasman maçlarında ise ilginç sonuçlar almışlardı. Bu maçtaki rakiplerine 26 Mart’ta 10 sayı farkla yenilirken, 9 Nisan’da ise ligin kalbur üstü takımlarından Eagles’ı 4 sayı ile yenmişlerdi. Geçen hafta da içerde play-off ekiplerinden Sheffield’ı tam 19 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler.

Her ne kadar son karşılaşmalarında yine ev sahibi konumundaki Rocks takımını 10 sayı farkla geçmiş olsa da o günden bugüne çok şey değişti. Giants daha iyi ve daha dirençli bir takım ki son 2 maçlarını kazanarak bunu gösterdiler. Rocks ise 5 maçtır galibiyetle tanışabilmiş değil. Deplasmanda da olsa Giants’ın, zayıf rakibi karşısında Johnson, Satchell, Whelan üçlüsünü verimli kullanarak kazanacağını, düşük handikapı da aşarak bir önceki maçtaki 10 farklı mağlubiyetin de rövanşını alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa …