Anasayfa / Genel / Golden State Warriors Los Angeles Clippers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

Golden State Warriors Los Angeles Clippers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

NBA All Star etkinliğine tam 4 oyuncu gönderen Golden State bir haftalık aranın ardından ilk maçını Los Angeles Cilippers ile oynayacak. 964 İddaa kodlu maçın handikapları 12.5 ile deplasman ekibinde. Öte yandan maçın alt-üst bareminin de 230.5 düzeyinde olduğunu görüyoruz. Yurtdışı bahis sitelerinde Golden State takımının düz kazanma oranı 1.10 seviyesinde.

Golden State şu anda rekor bir galibiyet yüzdesiyle mücadele ediyor. Şu ana kadar 56 maçın 47 tanesinde kazanma başarısı gösterdiler. Kaybettikleri 9 maçın 3 tanesi ise uzatma sonucunda kaybedilen maçlardı. Son 10 maçında Sacramento Kings ve Denver deplasmanlarında sahadan mağlubiyetle ayrıldılar. Geriye kalan 8 maçın neredeyse tamamı çift haneli farklarla elde edilmiş galibiyetlerdi. Kendi sahasında oldukça etkili oynayan Golden State, Oracle Arena’da ortalama %88.8’lik bir galibiyet yüzdesine sahip. Bu maçların %51.8’ini ise en az 13 sayıyla kazandılar. Bu maçta omuz sakatlığı bulunan Gürcü oyuncu Zaza ve uzun zamandır sakatlığı bulunan D. West’in oynamaları beklenmiyor.

Los Angeles Cilippers takımında en önemli sakatlık raporu takımın yıldızı C. Paul ile ilgili. C. Paul bilindiği gibi uzun zamandır takımını yalnız bırakıyordu. Durumu henüz netleşmedi ancak bu gece sahaya çıkma olasılığı var. Los Angeles Clippers Batı Konferansı’nda 35 galibiyet ile 4. basamakta yer alıyor. Onlar için Memphis ve Utah’ın önünde ligi 4. olarak tamamlamak çok önemli olacak. Bu sene Clippers deplasmanlarda oynadığı maçların %46.6’sında bu handikapın içinde kalmayı başardı. Paul’suz oynamaya son dönemlerde alışmış görünüyorlardı. All Star öncesi çıktıkları son 4 maçı kazanmayı başardılar. Şubat ayının başında kendi sahalarında Golden State takımına 13 sayıyla mağlup olmuşlardı. Eğer bu gece Paul oynarsa handikapın içinde kalacaklardır. Öncelikli tercihim maçın alt biteceği yönünde.

İddaa Oranı: 1.70 (230.5 A)

Betson Oranı: 1.92Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir