Anasayfa / Alba Berlin / Gottingen – Alba Berlin İddaa Tahmini 02.02.21

Gottingen – Alba Berlin İddaa Tahmini 02.02.21

Almanya easyCredit BBL 10. hafta erteleme maçında Gottingen Salı saat 22:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı limitini 89.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 90.5 olarak belirlemiş.

Gottingen 14 maçın ardından sadece 4 galibiyet alabildi ve ligin zayı halkalarından biri, düşme hattından sadece 1 adım uzakta kalabildiler. Temel problemlerinden biri de kuşkusuz savunma, ortalama 92 sayı görüyorlar potalarında. Son 3 maçlarından ikisini kaybederken de bunu tekrar hatırlatmışlardı; iç saha maçlarında Ulm’dan 98 ve denk rakiplerinden olan Vechta’dan 102 sayı yemişlerdi. Hücumda ise Booker’ın toparlanması ve Dawkins’e katkı vermesiyle iyi durumdalar.

Alba ise 12 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırdı ve 3 maç eksiğiyle beraber gizli lider konumundalar. Euroleague maçlarının aksine BBL’de daha verimli hücum ediyorlar, daha yüksek tempoda oynuyorlar ve ortalama 86 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Kupa ve ligde oynadıkları son 3 maçlarında 103, 99 ve 86 sayı üreterek de bunu gösterdiler. Sakatların iyileşmesi ve Sikma ile Lammers’in pota altında etkinliklerini arttırmalarıyla BBL’de farklarını net olarak gösteriyorlar özellikle hücum performansları ile.

Koç Reneses yönetimindeki Alba elbette geniş ve kaliteli kadrosuyla vasat rakibi Gottingen karşısında net olarak maçın favorisi. Bununla beraber deplasmanda oynayacak olsalar da tempoyu arttırma ve hücum verimliliği konusunda BBL’de iyi durumda olduklarını, onlara savunma önlemi alabilecek bir takımın olmadığını da biliyoruz. Dolayısıyla zaten savunması vasat olan ve ortalama 92 sayı yiyen Gottingen karşısında 95 sayılara ulaşarak kazanmaları zor olmayacaktır diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (89.5) – 1.45
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (90.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – Buducnost İddaa Tahmini 28.02.21

Adriyatik Ligi 19. hafta mücadelesinde Igokea Pazar saat 23:00’da Buducnost ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …