Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Braunschweig İddaa Tahmini 14.11.20

Gottingen – Braunschweig İddaa Tahmini 14.11.20

Almanya easyCredit BBL 2. hafta mücadelesinde Gottingen Cumartesi saat 22:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 169.5 olarak belirlemiş.

Gottingen ilk maçında ciddi anlamda sınıfta kalmış, deplasmanda Ludwigsburg karşısında hiç varlık gösterememiş ve 100-73’lük skorla hezimete uğramıştı. Savunmada darmadağın olmalarının yanı sıra hücmda ise Robinson ve Nelson’ın skorer oyununa Omuvwie ile eşlik etmeye çalışmışlar ama takımın geri kalanından yeteri kadar katkı gelemeyince 70 sayıyı bile zorla geçmişlerdi. Başta Dawkins ve Gutierrez olmak üzere potansiyellerini daha fazla ortaya koymaları gerekiyor.

Braunschweig da rakibi gibi sezona çok yumuşak bir başlangıç yaptı. Konuk ettikleri Oldenburg karşısında yelkenleri erkenden indirdiler ve savunmada etkisiz kaldıkları maçı 83-111 gibi can yakıcı bir skorla kaybettiler. Aslında hücumda Jallow, Schilling, Peterka ve Robinson’dan çift haneli katkılar alarak fena işler çıkarmamışlardı ama pota altı savunmaları çöktü, Breuning ve Mahalbasic’i durduramayınca ikiliden gelen 31 sayı eşliğinde farklı yenildiler.

İlk maçlara baktığımızda iki takımın da bir çok ortak noktası oduğunu gördük. Yüksek tempoda oynamayı sevmeleri ve savunmadaki yumuşak, düşük dirençli yapıları öne çıkıyor. Bir tarafta Galen Robinson ile Nelson, diğer tarafta James Robinson ile Jallow bu maçta da tempoyu forse edeceklerdir. Ayrıca karşılıklı olarak birbirlerinin savunmadaki zaaflarını cezalandıracaklarını, bizlere yüksek tempolu ve bol skorlu bir maç vaadettiklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (169.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İsviçre – Gürcistan İddaa Tahmini 30.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında Espoo, Finlandiya’da organize edilen fanusta oynanacak maçta İsviçre Pazartesi saat …