Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Gottingen – Chemnitz İddaa Tahmini 30.03.21

Gottingen – Chemnitz İddaa Tahmini 30.03.21

Almanya easyCredit BBL 21. hafta erteleme maçında Gottingen Salı saat 20:00’da Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Gottingen 24 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve 11. sırada yer alıyorlar. Hem düşme potasından 5 hem de play-off yarışından 4 adım uzaktalar. Play-off şansları az da olsa devam ediyor. Bu eksik maçlarını kazanarak farkı 3 maça indirip umutlarını yeşertmek istiyorlar. Bu sezon iç saha karnerleri vasat, 11 maçtan 3 tanesini kazanabildiler ama son 2 maçarında içerde Bonn’u ve deplasmanda Vechta’yı yenerek moral depoladılar, istim üstündeler. Son olarak deplasmanda ligin zayıf ekiplerinden Vechta’yı tam 24 sayı farkla geçerken Booker 23 sayı ile maçın yıldızı olmuş, toplamda 6 isimden çift haneli skor katkısı almışlardı.

Chemnitz de ligin orta altı takımlarından biri, rakiplerini sadece 1 galibiyet geriden takip ediyorlar ki bir maçları da eksik ayrıca. Bu nedenle onların da yükselme şansları var halen. Düşme potasından ise 4 maç uzakta oldukları için kafaları rahat. Deplasman karneleri ise epey sıkıntılı, 11 maçlarından 9 tanesini kaybettiler evden uzakta ki tam 6 maçtır da galibiyete hasretler zaten deplasman maçlarında. Son 2 maçlarında Braunschweig’dan 16 ve Bayreuth’dan 13 sayı fark yiyerek de direnç seviyelerinin ne kadar düşük olduğunu göstermişlerdi. Evlerindeki iyi performansla ayakta kalmaya çalışıyorlar şuana kadar.

İki takım arasında bana göre sıralamdaki yakınlıktan daha fazla ön plana çıkan bir kadro farkı var. Gottingen’in elinde çok daha verimli ve kaliteli bir kadro olduğunu düşünüyorum. Son maçlarda form tutan Booker ve Lomazs’ın yanı sıra Nelson, Dawkins, Kamp ve Odiase gibi bu seviyelerdeki takımlar için önemli silahlara sahipler. Evet play-off potasından uzaklaştılar ama halen şansları var ve umutlarını arttırmak için kalite farkını kendi sahalarında ortaya koyarak bu maçtan galibiyet çıkarabileceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30 
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanghai – Zheijang Golden Bulls İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Shanghai Salı saat 10:00’da Zheijang Golden Bulls ile karşılaşacak. İddaa …