Anasayfa / Andorra / Gran Canaria – Andorra İddaa Tahmini 13.04.22

Gran Canaria – Andorra İddaa Tahmini 13.04.22

İspanya Liga Endesa 19. hafta erteleme maçında Gran Canaria Çarşamba saat 22:30’da Andorra ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Koç Fisac yönetimindeki Granca EuroCup’daki başarılı performansını Endesa’ya yansıtabilmiş değil. Ama buna rağmen 14 galibiyete ulaşarak kendilerine 9. sırada yer bulabildiler ve play-off potasından sadece 1 adım uzakta olduklarını da hatırlatalım. Son dönemde de bir düşüşe başladıklarını belirtelim. Önce EuroCup’da Venezia’ya burada 7 sayı farkla sonra da Endesa’da Murcia deplasmanında 86-75 ile farklı yenilmişlerdi. O son maçta Brussino 22 sayı, 4 ribaund, Chery 13 sayı, 7 ribaund ve Diop 13 sayı, 7 ribaund ile direnen diğer isimler olmuşlardı. O maçta sakatlanan Slaughter dışında başka eksikleri yok.

Andorra cephesinde de benzer bir durum var. Onlar da Granca gibi EuroCup’daki iyi performanslarını buraya getiremediler ve sadece 8 galibiyet toplayabildikleri Endesa sahnesinde düşme adaylarından biri oldular. Dolayısıyla acilen galibiyet hatta galibiyetelere ihtiyaçları var. Son 3 maçlarını da kaybettiler, bir reaksiyon bulmaları gerekiyor hızlıca. Son olarak denk rakiplerinden Malaga’ya konuk olmuşlar ve direnseler de 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Crawford 16 sayı, 4 ribaund ve Pauli 16 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile etkili olmuşlardı. Bu bir erteleme maçı olduğu için yeni transfer Cline’ı kullanamayacaklar, başka eksikleri yok.

Her ne kadar Granca puan tablosunda rakibine göre daha iyi durumda olsa da kadro kalitesi anlamında birbirleri arasında ciddi farklar omadığını düşünüyorum. Andorra’nın düşme tehlikesinden kurtulmak için acilen galibiyet ve galibiyetlere ihtiyacı var. Bu nedenle de deplasmanda olmalarına rağmen direnç seviyelerinin yüksek olacağını, Crawford, Hannah, Jelinek, Miller-McIntyre gibi yıldızlarını devreye sokarak son dönemde formsuz olan Granca’yı zorlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …