Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Gran Canaria – Manresa İddaa Tahmini 06.02.21

Gran Canaria – Manresa İddaa Tahmini 06.02.21

İspanya Liga Endesa 23. hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 20:00’da Manresa ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Gran Canaria 21 maçın ardından 7 galibiyet alabildi ve şuan için hedeflerinden uzaktalar, play-off yarışından 3 adım geride kaldılar. Ancak son maçlarda direnç seviyelerinin yükseldiğini, sakatların iyileşmesiyle beraber çok daha iyi basketbol oynadıklarını gördük. Son 3 maçlarında Andorra ve Real Madrid’e çok iyi direnerek 3 ve 1 sayı ile yenilmişlerdi. 3 Şubat’ta EuroCup sahnesindeki son maçlarında ise konuk oldukları Andorra’yı 5 sayı farkla geçerek şeytanın bacağını kırmışlardı adeta. Önemli bir eksikleri bulunmuyor bu maç öncesi. 

Manresa ise sakatlıklar boğuşan ve bu sezon istediğini alamayan ekiplerden biri, 21 maçlarından 10 tanesini kazanabildiler ve son sıradan play-off yarışına girebilmiş durumdalar. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 10 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında ise Tenerife’ye 15 sayı farkla yenilirken, denk rakiplerinden Murcia’yı ise 10 sayı farkla yenmişlerdi. Geçen hafa ise evlerinde oynamalarına rağmen Burgos’a direnememişler ve 14 sayı farkla yenilmişlerdi. Baez, Jou, Perez ve Janning’den bu maçta faydalanamayacaklar.

İki takım arasında ciddi bir kalite farkı yok gibi görünse de Gran Canaria sakatların dönmesi ve son maçlarda bulduğu ritim ile bana göre bir adım öne geçmiş durumda. Costello’nun pota altındaki etkinliği Slaughter, Dimsa, Kilpatrick, Okoye gibi kaliteli kısaların varlığı ile bu maçta da kendi saalarında net favoriler ki ligde üst sıralara çıkmak ve play-off yarışına dahil olmak için şiddetle galibiyete hatta galibiyetelere ihtiyaçları var. Bunu da yapabilecek kalitede bir kadroya sahipler. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Bilbao İddaa Tahmini 27.02.21

İspanya Liga Endesa 24. hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 22:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem İddaa …