Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Gran Canaria – Olimpia Milano İddaa Tahmini 01.02.19

Gran Canaria – Olimpia Milano İddaa Tahmini 01.02.19

Turkish Airlines Euroleague 21.hafta mücadelesinde Gran Canaria Cuma saat 23:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının direkt galibiyeti için 1.35 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.48 olarak açıklamış.

Gran Canaria daha ilk maçtan zaten Euroleague seviyesi için zayıf bir takım olduğunu göstermişti. Sezon içerisinde zaman zaman sürprizler yapmış olsalar da genel anlamda ligin en zayıf halkalarından biri oldular. Zaten son 5 maçlarını da üst üste kaybettiler, evlerindeki son 3 maçlarını da üst üste kaybetmiştilerdi. Hatta Liga Endesa’da da düşme hattına oldukça yaklaşmış durumdalar. Onlar adına tek artı Hannah’ın iyileşmiş olması. Radicevic ile Nelson’ın sakatlıkları devam ediyor ve bildiğiniz üzere Evans da Karşıyaka’ya transfer oldu, yerine bir hamle yapmadılar.

Milano ise bu sezon yatırdığı paraların karşılığını alacak seviyede bir basketbol oynuyor uzun yıllardan sonra. 9 galibiyetleri var ve play-off resminin içine girmeyi başardılar. Deplasman karneleri de lig ortalamalarına göre iyi durumda, 10 maçtan 4 galibiyet aldılar. Ancak son 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiler ve artık acilen toparlanmaları gerekiyor, bu maç onlar için de reaksiyon maçı olacaktır. Nedovic ile Tarczewski dışında eksikleri yok. Ayrıca yeni transfer Nunnally de bu maçta ilk kez takımının formasını giyecek.

Gran Canaria gerek kadro yapısı gerekse oynadığı basketbol açısından tartışmasız Euroleague’in zayıf halkalarından biri. Evlerinde de bırakın maç kazanmayı, çoğu zaman rakiplerine direnemiyorlar bile. Milano ise son maçlarda deplasmanda zorlanıyor ve play-off potasından kopmamak adına toparlanmaları gerekiyor. Bu deplasman onlar için de çok iyi bir reaksiyon fırsatı olacak, kırılgan Gran Canaria karşısında galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.35
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.48
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …