Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Gran Canaria – Zaragoza İddaa Tahmini 26.09.19

Gran Canaria – Zaragoza İddaa Tahmini 26.09.19

İspanya Liga Endesa açılış haftası mücadelesinde Gran Canaria Perşembe saat 23:00’da Zaragoza ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Gran Canaria koç Katsikaris’i göreve getirip tekrar play-off yolunda iddialı olabilecek bir kadro kurdu yeni sezon öncesi. Ancak hazırlık maçlarında inişli çıkışlı bir grafik çizdiler, Benfica’ya ve Malaga’ya kaybederken son maçta ise zayıf ve eksik Fuenlabrada’yı yenmişlerdi. Yenilenen kadrolarında dikkat çeken isimler şöyle; Stan Okoye, Ioannis Bourousis, Beqa Burjanadze, Javier Beiran, Demonte Harper, John Shurna, Omar Cook, Matt Costello, Xavier Rabaseda, Nikola Radicevic ve Luke Nelson.

Geçtiğimiz sezonun sürpriz ekibi Zaragoza ise koç Fisac ile yola devam ederken kadrosunda da değişikliklere gitti. Ama buna rağmen hazırlık maçlarında sanki sezonu hiç tamamlamamış gibi iyi sonuçlar aldılar. Real Madrid, Tenerife ve Andorra gibi 3 önemli takımı da yendiler. Yeni sezonda öne çıkmalarını beklediğim isimler ise şöyle; Javier Justiz, DJ Seeley, Nemanja Radovic, Renaldas Seibutis, Robin Benzing, Nicolas Brussino, Fran Vazquez ve Tryggvi Hlinason.

Bu sezon iki takımın da play-off zorlayacağını söylemek yanlış olmaz. Denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bu maçta iki ekibin de birbirlerine üstünlük kurmakta zorlanacaklarını düşünüyorum. Ancak Gran Canaria ev sahibi avantajına sahip olsa da daha çok yeni bir takım, Zaragoza ise daha tecrübeli bir ekibe sahip. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen dirençli oyunuları ile işin içinde olacaklarını ve kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.74
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …