Anasayfa / ada blois / Gravelines – Ada Blois İddaa Tahmini 04.11.22

Gravelines – Ada Blois İddaa Tahmini 04.11.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 8. hafta mücadelesinde Gravelines Cuma günü saat 22:00’da Ada Blois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Gravelines ligin orta şekerli takımlarından biri. 7 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettikleri için de işlerin yolunda olmadığını söyleyebiliriz. Şunun da altını çizmek lazım, topladıkları galibiyetlerin üçü de evlerindeki maçlarda gelmişti. Son olarak Strasbourg’u konuk etmişler ve tam 16 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. 29 Ekim’de ise deplasmanda denk rakipleri Nanterre karşısında iyi direnmişler ama uzatmada 103-95 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Blois ligin yeni takımlarından birisi ve sezona da iyi başladılar ama son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler, toplamda 4 galibiyette kaldılar. Bu kötü seride evlerinde Dijon’a tam 33 sayı farkla, deplasmanda Levallois’ya 25 sayı farkla ve son olarak yine evlerinde Limoges’a 68-95’lik skorla kaybetmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Hücumda sınıfta kaldıkları o son maçta Johnson 16 sayı, Smith 15 sayı ve Ndiaye 9 sayı ile direnmeye çalışan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle ciddi farklar yok. Ayrıca iki takımın da son haftalarda formsuz olduklarını söyleyebiliriz. Ancak diğer taraftan Gravelines’ın hem ev sahibi avantajının bulunması hem de Edwards, Robinson, Seeley gibi silahlarının bulunması ibrenin onlardan yana kaymasına neden oluyor. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettikten sonra bu maçta taraftarları karşısında bir reaksiyon göstermelerini ve düşük handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …