Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 12.05.21

Gravelines – Le Portel İddaa Tahmini 12.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 10. hafta erteleme maçında Graveliens Çarşamba saat 19:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de JetBahis misafir takımın toplam sayı limitini 76.5 olarak açıklamış.

Gravelines son hafaların en formsuz takımı Pro A’da, son 8 maçlarının tamamını kaybettiler. Bu kötü seride son 5 deplasman maçlarından 3 tanesinde 81, 61 ve 77 sayı görmüşlerdi potalarında. Çok iyi bir savunma takımı olmasalar da denk rakiplere karşı üstünlük kurabiliyorlar bu alanda. Diğer taraftan evlerinde ortalama 80 sayı yediklerini de biliyoruz. Hücumda ise Weber, Ware ve Morency liderliğinde ayakta kalmaya çalışıyorlar ama pek yeterli olmadı şuana kadar. 

Portel ise 25 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve 11. sırada, güvenli sularda yer alıyorlar. Play-off yarışından 2 maç uzaktalar ama aynı zamanda iki maçları da fazla. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybetmişlerdi, onlar da ligin formsuz ekiplerinden biri konumundalar. Bu 4 kayıpta temel problem üretimde yaşadıkları kısırlıktı, sırasıyla 68, 72, 75 ve 69 sayıda kalmışlardı bu maçlarda. Son maçta ise konuk ettikleri Le Mans’ı 88 sayı üreterek farklı yenmişlerdi. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren, iki denk ekibin kapışmasını izleyeceğiz. Karşılıklı olarak son haftalarda kötü basketbol oynuyorlar ve formsuzlar. Ancak son haftalarda Gravelines biraz daha savunmayı toplardı. Portel ise son haftalarda özellikle skor üretiminde çok kısır kalmaya başladı ve bu nedenle de galibiyetten uzaklaştılar. Bu maçta da üretim konusunda sıkıntı yaşayacaklarını, ev sahibnin dönem dönem vidaları sıkmasının bile onları 75 ve altı sayılarda tutmak adına yeterli olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (76.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ALT (76.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …