Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Gravelines – Pau Orthez İddaa Tahmini 21.12.18

Gravelines – Pau Orthez İddaa Tahmini 21.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 14.maç gününde Gravelines Cuma saat 22:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Gravelines 13 maçın ardından hanesine 7 galibiyet yazdırdı ve play-off potasından sadece averajla uzaktalar. Ancak iç saha performansları istikrarlı değil, 7 maçtan 4 tanesini kazanabildiler. Hatta evlerindeki son 3 maçtan ikisini de kaybettiler, son olarak Bourg’a 13 sayı farkla yenilmişlerdi.

Pau Orthez ise bu sezon ligin etkili takımlarından biri, hatta eski günlerine dönme yolunda olduklarını söyleyebiliriz. 13 maçtan 8 galibiyet aldılar ve 4.sırada yer alıyorlar. Deplasmanda ise orta şekerli bir performansları var, 7 maçtan 3 galibiyet çıkardılar. Son deplasman maçlarında da Chalons Reims’i 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Gavelines her ne kadar bu sezonun flaş takımlarından biri olsa da son haftalarda düşüşteler, özellikle evlerinde sıkıntı yaşıyorlar. Pau Orthez ise aksine son haftalarda formda ve deplasmanda da iyi iş çıkarıyorlar. Bu maçta da Gravelines karşısında kazanamasalar bile son topa kadar maçın içinde olacaklarını ve kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …