Anasayfa / Grises de Humacao / Grises de Humacao – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 18.05.23

Grises de Humacao – Mets de Guaynabo İddaa Tahmini 18.05.23

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Grises de Humacao Perşembe günü saat 03:00’da Mets de Guaynabo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 183.5 olarak açıklamışlar.

Humacao grubun zayıf halkası konumsunda. 22 maçtan sadece 6 galibiyet çıkarabildiler ki son 5 maçlarını da üst üste kaybettiler… Son 3 maçlarına bakarsak ise bu üst üste gelen kayıpların yanı sıra bizlere tempolu ve bol skorlu maçlar izletmişler, savunmada sınıfta kalmışlardı. O maçlardan ikisinde 212 ve 187 sayı üretilmişti. Savunmada sıkıntı yaşıyor olsalar da ellerinde iki eski dost Akil Mitchell ve Travis Trice gibi önemli skoropsiyonları var.

Guaynabo ise grubun zirve takibini sürdüren ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını kazandılar, istim üstündeler. Ayrıca yakaladıkları bu mini seride yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol da ön plandaydı. Son 2 maçlarında bizlere 191 ve 205 sayı izletmişlerdi. Son deplasman maçlarında ise Carolina karşısında direnseler de 95-87 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Ellerinde iki eski dost Gary Browne ve Soares’in yanı sıra DeMarcus Cousins gibi eski bir NBA yıldızı da var. 

Takımlar bu sezon daha önce iki kere karşılaştılar ve galibiyetleri paylaşırlarken maçların ortak noktası ise yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 208 ve 186 sayı izletmişlerdi bizlere. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum açıkçası. Tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını tanıdık silahlarla, bir tarafta Akil Mitchell ve Travis Trice, diğer tarafta Gary Browne ve Soares ile üretimde sorun yaşamadan maçı üste taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (183.5) – 1.66
Bets10 Oranı: ÜST (183.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …