Anasayfa / Arka Gdynia / GTK Gliwice – Arka Gdynia İddaa Tahmini 10.01.21

GTK Gliwice – Arka Gdynia İddaa Tahmini 10.01.21

Polonya Ligi 21. hafta mücadelesinde GTK Gliwice Pazar saat 17:30’da Arka Gdynia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 14.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 16.5 olarak açıklamış.

GTK yeni yılın ilk günlerinde 2 önemli hamle yaptı ve Goodwin artı Persons ile kadrolarını güçlendirdiler ki bildiğiniz üzere Perkins’i Partizan’a kaptırmışlardı. 19 maçın ardından topladıkları 8 galibiyetle 12. sıradalar ve play-off yarışısından sadece 1 adım uzaktalar maç eksikleri bulunmasına rağmen. Bu nedenle de artık bu tarz maçlar kritik, kendilerinden alt seviyede olan rakiplere karşı hata yapmamaları gerekiyor play-off yarışından kopmamak adına. Evlerindeki son maçta güçlü Stelmet Gora’ya kaybetmelerine rağmen iyi direnmişler, 6 fark yemişlerdi.

Gdynia ise ligin yabancısız oyanayan tek takımı ve aynı zamanda ligin zayıf halkalarından biri. 20 maçın ardından 7 galibiyet alabildi ama bu galibiyetlerin çoğu sezonun ilk bölümünde gelmişti. Son haftalarda ise ciddi bir düşüş içindeler, 5 maçtır galibiyete hasret durumdalar. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise Ostrow’dan 33 ve Lublin’den 15 sayı fark yediklerini, hiç direnç gösteremediklerini görmüştük. Geçen hafta ise kendi sahalarında oynamalarına rağmen Wroclaw’dan tam 39 sayı fark yemişlerdi.

İki takım arasında puan tablosuna bakarak bir karşılaştırma yapmak çok yanlış olur. Çünkü son haftalarda Gdynia tam anlamıyla bitik durumda, onlara 20 sayının altında fark atarak kazanan takım ayıplanıyor neredeyse. GTK ise yıl sonunda Goodwin ve Persons hamlelerini yaparak Perkins’in yerini doldurdu. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını düşünüyorum ki son haftalarda Gdynia’nın yediği farkları düşündüğümüzde bu handikapın aşılabilmesi gayet mantıklı görünüyor. 

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 (-16.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

VEF Riga – Peristeri İddaa Tahmini 26.01.21

FIBA Şampiyonlar Ligi 6. hafta mcüadelesinde VEF Riga Salı saat 20:30’da Peristeri ile karşılaşacak. İddaa …