Anasayfa / Centauros / Guaiqueries – Centauros İddaa Tahmini 19.06.24

Guaiqueries – Centauros İddaa Tahmini 19.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Guaiqueries Çarşamba günü saat 02:00’da Centauros ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries grubun orta şekerli takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak 9 galibiyete ulaştılar ve bu sayede de kendilerine 5. sırada yer buldular, hedefledikleri 4. sıradan sadece 1 galibiyet uzaktalar artık. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde de rakiplerine 10’ar sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son maçlarında ise 14 Haziran’da konuk oldukları Panteras’ı 4 sayı farkla yendiler.

Centauros ise grubun vasat ekiplerinden birisi, son 5 maçlarının tamamını kaybettiler ve bu nedenle de 4 galibiyette kaldılar, alt sıralardan kurtulamadılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini görüyoruz. Bu mağlubiyetlerde sırasıyla 10 sayı, 13 sayı ve 9 sayı fark yediler. 82-73 ile kaybettikleri o son maçta Zambrano 17 sayı, 4 ribaund, Lopez 16 sayı, 4 ribaund ve Cunningham 10 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu zaten söylüyor. Son 2 maçını üst üst kazanarak buraya gelen ve ev sahibi avantajı bulunan Guaiqueries, deplasmanlarda üst üste kayıplar yaşayan formsuz rakibi karşısında sürprize izin vermeyecektir diye düşünüyorum. Centauros’un dirense de handikapı korumasını beklemiyorm. Bu nedenle de öncelikli tercihim ev sahibinin handikaplı galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …