Güncel
Anasayfa / Cocodrilos / Guaiqueries – Cocodrilos İddaa Tahmini 04.08.22

Guaiqueries – Cocodrilos İddaa Tahmini 04.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Perşembe günü saat 02:00’da Cocodrilos ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 3.0 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries ligin iddialı takımlarından biri. Nitekim son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve toplamda 8 maçtan 6 galibiyet çıkararak zirve takiplerini sürdürdüler. Son 2 maçlarında önce deplasmanda denk rakiplerinden Gladiadores’i 2 sonra da Sprtans’ı 77-82 ile geçmişlerdi. O son maçta Johnson 22 sayı, 3 asist, Ascanio  18 sayı, 7 ribaund, 5 asist ve Hagins 11 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimleri olmuşlardı.

Cocodrilos da rakibi gibi ligin güçlü takımlarından biri, onlar da son 5 maçlarından 4 tanesini galibiyetle kapattılar ve toplamda 7 maçtan 6 galibiyet çıkardılar. Ancak son 3 maçlarından ikisinde kazanırken zorlandıklarını, birini de kaybettiklerini gördük. evlerinde Tauirnos’u 1 ve deplasmanda Supersonics’i 7 sayı farkla geçerken yine evlerinde Gladiadores’e 67-71 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Son maçı deplasmanda 66-73 ile kazanırken Bethelmy 13 sayı, 15 ribaund, Chourio 12 sayı, 8 ribaund, 7 asist ve Stone 12 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Ligin üst sıralarında yer alan iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz bu maçta. İki ekip de son haftalarda üst üste iyi sonuçlar aldılar. Ama bununla beraber Crocodrilos’un son haftalarda daha fazla zorlanan, kazanırken de hatalar yaparak ecel terleri döken taraf olduğunu gördük. Dolayısıyça bu maçta Guaiqueries’in kolay lokma olmayacağını, Johnson ve Hagins gibi etkili isimlerin liderliğinde direnerek kaybetserler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+3.0) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye – Slovenya İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Cuma günü saat 20:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine …