Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Guaiqueries – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 05.07.24

Guaiqueries – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 05.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Guaiqueries grubun iddialı takımlarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük ve bu sayede de 15 galibiyete ulaşarak kendilerine 2. sırada yer buldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son 3 maçlarında sırasıyla Centauros’u 8 sayı, Falcon’u 14 sayı ve Panteras’ı ise 6 sayı farkla geçtiklerine şahit olmuştuk. 

Zulia ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 10 galibiyete ulaştı, play-off potasına girmeyi başardılar. Ancak konu deplasman karnelerine gelince işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Hatta son maçı da ancak uzatma sonunda, 4 sayı farkla kazanabilmişlerdi. O son maçta Abell 13 sayı, Butler 13 sayı, Eyenga 13 sayı, 6 ribaund ve Garcia 13 sayı ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı diyebiliriz, özellikle son mçlarda sergiledikleri performanslara bakınca. Guaiqueries evinde ne kadar etkili bir takımda Zulia ise deplasmanda o kadar zorlanan bir ekip son dönemde. Dolayısıyla bu maçta farklı bir senaryo beklemiyorum. Ev sahibi ekibin bir kez daha evinde taraftarı önünde etkili olacağını, handikapı geçerek kazanabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …