Anasayfa / Gladiadores / Guaiqueries – Gladiadores İddaa Tahmini 07.08.22

Guaiqueries – Gladiadores İddaa Tahmini 07.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Guaiqueries Pazar günü saat 00:00’da Gladiadores ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries ligin iddialı takımlarından biri, 8 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve şuana kadar bu iddialarının altını doldurdular aldıkları sonuçlarla. Son 2 maçlarında önce bu maçtaki rakiplerini deplasmanda zor da olsa 2 sayı farkla sonra da yine deplasmanda Spartans’ı 77-82 ile geçmeyi bilmişlerdi. O son maçta Johnson 22 sayı, 3 asist ve Ascanio 18 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Gladiadores de rakibi gibi ligin en iyi takımlarından biri. 9 maçtan topladıkları 8 galibiyetle liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son 2 maçlarını da deplasmanda oynamışlar ve önce Crocodorillos’u sonra da Taurinos’u dörder sayı farkla geçerek yollarına kazanarak devam etmişlerdi. Son maçta Taurinos karşısında Carrera 23 sayı, 8 ribaund, Romano 19 sayı, 6 ribaund ve Perez 17 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım arasında bir denklik olduğunu söyleyebiliriz ki bunu 24 Temmuz’daki karşılaşmalarında da görmüştük, Guaiqueries rakibini deplasmanda olmasına rağmen 80-82 ile geçmeyi başarmıştı. Şimdi Gladiadores’in rövanşı alması için zaman geldi çattı. Ellerindeki Carrera ve Romano gibi etkili silahlarla bu kez ev Guaqueries’e göz açtırmayacaklarını, son 2 deplasman maçında rakiplerini dize getirmenin moraliyle bu maçta da kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.49
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …