Anasayfa / Guaiqueries / Guaiqueries – Panteras İddaa Tahmini 30.06.24

Guaiqueries – Panteras İddaa Tahmini 30.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Guaiqueries Pazar günü saat 20:00’da Panteras ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaiqueries son 5 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 14 galibiyete ulaşarak kendisine 2. sırada yr buldu grupta. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazanırken bu maçların ikisinde zaten çift haneli farklarla kazanmışlar, diğerini ise 8 sayı farkla kazanmışlardı. 29 Haziran’daki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen Guaira’yı 13 sayı farkla rahat bir şekilde geçmişlerdi.

Panteras ise son 5 maçından 4 tanesini kaybetti, kötü bir dönemden geçiyor. Nitekim sadece 6 galibiyet toplayabildiler ve bu nedenle de hedefledikleri play-off potasından 3 adım uzaktalar. Son 5 deplasman maçlarına baktığımızda ise 2 tanesinde çift haneli farklarla, birinde de 8 sayı farkla kaybettiklerini görmüştük. 28 Haziran’daki son sınavlarında ise denk rakiplerden Marinos’u 3 sayı farkla yenmişlerdi.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunu bize hem puan durumu hem de takımların son dönemde sergilediği form grafikleri gösteriyor zaten. Buna ek olarak Guaiqueries evinde oynamanın avantajına sahip tabi. Bu artılarla beraber kazanmaları beklenen sonuç, ben handikapı da geçeceklerini düşünüyorum ancak Panteras’ın son dönemde deplasmanlarda direncini yükselttiğini düşünerek güven endeksimi yüksek tutmuyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya U20 – Makedonya U20 İddaa Tahmini 13.07.24

Polonya’nın Gydnia kentinde düzenlenen 2024 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası C grubu ilk maçında İspanya Cumartesi …