Anasayfa / Broncos / Guaros de Lara – Broncos İddaa Tahmini 24.08.22

Guaros de Lara – Broncos İddaa Tahmini 24.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Guaros de Lara Çarşamba günü saat 01:00’da Broncos ile karşılaşacak. Hovarda misafir takımın galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Lara grubun orta şekerli takımlarından biri. 17 maçtan 6 tanesini kazanabildiler ve artık ilk 4 yarışından uzak kaldıklarını söyleyebiliriz. Önemli bir seri yakalamaları gerekiyor ki son haftalarda aksine üst üste kayıplar yaşıyorlar. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarını da deplasmanda oynamışlardı ve önce Brillantes’e 9 sonra da Trotamundos’a karşı beklenmedik şekilde direnseler de 4 sayı farkla yenilmişlerdi.

Broncos ise grubun formda ve iddialı takımlarından biri. 18 maçlarından 12 tanesini kazandılar ve kendierine 3. sırada yer buldular. Son 2 maçlarını da üst üste kazanarak iyi durumda olduklarını net olarak gösterdiler. Bu maçlarda önce deplasmanda Aragua’yı 71-87 ile sonra da içerde Zulia’yı 12 sayı farkla rahat geçmişlerdi. O son maçta 76 sayı üretirken Abdul-Aleem 19 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Finol 11 sayı, 3 ribaund ve Narcis 11 sayı, 3 ribaund ile takımlarını galibiyete taşıyan isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde olduğu kadar sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Broncos son dönemin formda takımlarından biri ve ilk 4 sıra içerisindeki yerlerini sağlamlaştırmak adına kazanmaya devam etmek istiyorlar. Son 2 maçta aldıkları galibiyetlerin moraliyle beraber formsuz rakipleri karşısında deplasmanda bile olsalar Abdul-Aleem liderliğinde kazanacaklarını düşünüyorum ki 17 Temmuz’da konuk ettikleri Lara’yı tam 16 sayı farkla yendiklerini de hatırlatalım. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.51
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …