Anasayfa / Guaros de Lara / Guaros de Lara – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 25.08.22

Guaros de Lara – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 25.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Guaros de Lara Perşembe günü saat 01:00’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.56 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaros grubun orta halli takımlarından biri, 18 maçlarından 7 tanesini kazanabildiler. Ama önemli olan evlerindeki performansları ve son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak da taraftarları önünde ne kadar formda olduklarını gösterdiler zaten. Evlerindeki son 2 maçta Brillantes’i 12 ve Broncos’u 7 sayı farkla geçerek kesinlikle kolay lokma olmadıklarını, hatta çok tehlikeli bir takım olduklarını kanıtladılar. Son maçta 82 sayı üretmişlerdi ve Abreu 24 sayı, 8 asist ile Vargas 15 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

Guaira ise rakibinden bir adım önde konumda, 19 maçtan 9 tanesini kazandılar ve play-off yani ilk 4 şansları devam ediyor. Ancak deplasman karnelerinin iyi olmadığını biliyoruz, evden uzaktaki son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son deplasman maçında daha dün güölü Centauros’a konuk olmuşlar ve fazla direnemeden 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. Hollis 22 sayı, 4 ribaund, Morillo 15 sayı, 8 asist, Ramirez 15 sayı ve Gimenez 14 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında öyle ciddi farklar yok ki puan tablosuna baktığımız zaman ne kadar denk olduklarını da görebiliriz. Ama konu iç saha ve deplasman karnelerine gelince Guaros’un evinde son dönemde etkili ve istikrarlı bir takım olduğuna dikkat çekerken, aksina Guaira’nın ise evden uzakta maç kazanmakta oldukça zorlanan bir takım olduğunu görüyoruz. Bu nedenle de tercihimi ev sahibinin direkt, handikapsız galibiyetinden yana yapacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.56
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …