Anasayfa / İddaa Tahminleri / Günün BSL Kuponu 03.11.18

Günün BSL Kuponu 03.11.18

Cumartesi programında Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi kapsamında 3 maç oynanacak ve ben de sizler için en güvendiğim tahminleri seçerek Günün BSL Kuponu‘nu hazırladım. Herkese bol şanslar.

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Beşiktaş Sompo Japan : MS 1 (-2.5) / 1.70 (İddaa) & ML 1 / 1.68 (Bets10)

Elbette maçın seyircisiz oynanacak olması Büyükçekmece adına bir dezavantaj ama benzer bir cezadan dolayı Sakarya karşısında da seyircisiz oynayan ev sahibi o maçı 10 sayı farkla kaznamayı bilmişti. Şimdi de karşılarında haftaiçi Yunanistan deplasmanında kötü bir kayıp yaşamış ve hem mental hem de fiziksel olarak sorunlu bir Beşiktaş var. Williams ve Eldridge liderliğinde formda ev sahibinin bu maçtaki favori olduğunu düşünüyorum.

Türk Telekom – Gaziantep : MS 2 (+6.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+7.5) / 1.71 (Bets10)

Türk Telekom haftaiçinde Partizan ile zor bir maç oynadı, uzun bir süre farklı önde oldukları maçta yakalandılar ve az kalsın kötü bir sürpriz yaşayacaklardır Ankara’da. Form düzeylerine ve kadro kalitelerine baktığımızda Gaziantep’in de Partizan’a göre kötü bir takım olduğunu kesinlikle söyleyemeyiz ki güçlü Fenerbahçe karşısında da son maçta gayet iyi irenmişlerdi. Mutlaka Ankara’da da direneceklerdir, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Galatasaray – Pınar Karşıyaka : MS 1 (-5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-3.5) / 1.74 (Bets10)

Sarı kırmızılılar üst üste aldığı farklı deplasman mağlubiyetlerinin ardından taraftarı önüne tekrar çıkıyor ve Sinan Erdem’de net bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum. Pınar Karşıyaka’da da henüz istikrar yakalayamamış bir takım, istekli ve agresif Galatasaray karşısında direnseler de düşük handikapın içerisinde kalabileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 5.00

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanxi Zhongyu – Bayi Rockets İddaa Tahmini 08.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shanxi Zhongyu Çarşamba saat 10:30’da Bayi Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …