Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün BSL Kuponu 29.09.19

Günün BSL Kuponu 29.09.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi açılış haftası kapsamında Pazar programında bizleri 3 maç bekliyor olacak. Ben de bu maçlar için en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün BSL Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bursaspor – Tofaş : MS 2 & ÜST (167.5) – 2.15 (İddaa) & MS 2 & ÜST (168.5) – 2.65 (Bets10)

Bursa derbisinde iki ekip de henüz tam olarak hazır değil sezona, özellikle savunma sistemleri oturmuş durumda değil. Ayrıca kadro yapıları gereği de savunmadan çok hücum performansları ile ön plana çıkmalarını bekleyeceğimiz ekipler. Bir tarafta Jones ve Freeman, diğer tarafta Philip ve Mejia ile kısaların yönlendireceği yüksek tempoda, tam sahada oynanan bir basketbol izleyeceğimizi ve bol skorlu maçta misafir takımın tecrübe farkıyla kazanacağını öngörüyorum.

Gaziantep – Afyon Belediyespor : MS 1 (-12.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.74 (Bets10)

Gaziantep ev sahibi avantajına sahip olmasının yanı sıra Jelovac, Vasiliauskas, Can, Orhan, Erolcan gibi takımı ve ligi çok iyi tanıyan isimlerden kurulu bir kadroya sahip. Ayrıca kalite ve tecrübe açısından da net olarak Afyon’dan bir kaç adım öndeler. Afyon’un henüz adaptasyon sürecinin başında olan kadrosu ile disiplinli Gaziantep karşısında hem de deplasmanda direnebileceğini düşünmüyorum.

Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş Sompo Japan : MS 2 (+3.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.64 (Bets10)

Bahçeşehir her ne kadar kağıt üstünde heyecan verici bir kadro kurmuş olsa da hazırlık maçlarında düzen ve takım olgusu konusunda pek iyi sinyaller vermediler. Beşiktaş ise koç Ivanovic yönetiminde gelişimini maç ve maç sürdürdü. Tecrübeli ve ligi iyi tanıyan isimlere sahipler. Birkan, McKissic ve Thedore gibi tecrübeli oyuncuların varlığıyla bu maçta da favori olduklarını düşünüyorum, bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum.

İddaa Oranı: 4.84
Avrupa Bahis Oranı: 7.56

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.08.20 (2)

NBA 2019-20 normal sezon maçları Orlando’daki fanusta devam ediyor. Ben de sizler için Salı günü …