Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün BSL Kuponu 29.12.18

Günün BSL Kuponu 29.12.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 13.hafta mücadelesi Cumartesi programındaki 3 maç ile devam edecek. Ben de bu maçlar için en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün BSL Kuponu. Herkese bol şans.

Bahçeşehir Koleji – TOFAŞ : ÜST (164.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (161.5) / 1.67 (Bets10)

Colom ve Harris liderliğinde sürekli tempoyu forse eden bir takım Bahçeşehir Koleji ki White da son maçlarda çok formda. TOFAŞ cephesinde ise Garrett liderliğinde açık alanı verimli kullanmaya ve bol skor üretmeye devam eden bir takım var. Bu maçta her iki takımın da birbirlerini tempo konusunda tetikleyeceğini ve bol geçiş hücumu artı hızlı hücum izleyeceğimizi düşünüyorum.

Türk Telekom – Galatasaray : MS 2 (+4.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+6.5) / 1.66 (Bets10)

Türk Telekom Landesberg liderliğinde son haftalarda kazanmaya devam etse de sadece hücum odaklı oynamaya başladı, savunmada sıkıntılar var ve vasat takımları bile durduramadılar son haftalarda. Bu kez karşılarında savunmada çok agresif ve sert oynayan bir Galatasaray olacak ki özellikle Göksenin’in savunmada Landesberg’in canını çok sıkacağını düşünüyorum. Ankara’da oynamanın avantajıyla elbette Türk Telekom favori ama formda ve morali yüksek Galatasaray’ın kolay pes etmeyeceğini ve handikapta kalacağını düşünüyorum.

ADATIP Sakarya BŞB – Banvit : ML 2 / 1.30 (İddaa) & ML 2 / 1.39 (Bets10)

Sakarya’da Barlow takıma yeni katıldı ve oynarsa ilk maçı olacak, fazla katkı verebileceğini düşünmüyorum. Diğer isimlerle de genelde ilk yarı direnebiliyor Sakarya, bunu son oynadıkları Darüşşafaka ve Galatasaray maçlarında da görmüştük. Banvit’in ise acil galibiyete ihtiyacı var ve koç Demir’in gelişiyle beraber bu durumu hak etmeyen kadro kalitelerini deplasmanda da olsa bu maça yansıtacaklarını parkeden galibiyetle ayrılacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.76
Bets10 Oranı: 3.85

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazar saat 20:00’da OGM Ormanspor ile …