Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün EuroCup Kuponu 07.11.18

Günün EuroCup Kuponu 07.11.18

EuroCup 6.hafta maçları Çarşamba programındaki keyifli maçlar ile devam ediyor. Ben de sizler için en güvendiğim 3 maçı belirledim ve işte karşınızda Günün EuroCup Kuponu. Herkese bol şanslar.

TOFAŞ – Alba Berlin : ÜST (169.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (168.5) / 1.71 (Bets10)

Her iki takım da yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve son haftalarda çok formdalar. Özellikle temsilcimiz TOFAŞ Garrett liderliğinde hücumda yüksek verimde oynuyor, her parçayı iyi kullanıyor koç Ene. Alba Berlin cephesinde de Siva’nın yokluğuna rağmen hücum verimliliği halen yükseklerde bu maçta da tempoyu forse edip rahat skor bulacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Ratiopharm Ulm – Kızıl Yıldız : MS 2 (-3.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-2.5) / 1.68 (Bets10)

Ulm elbette kolay lokma değil ancak kendilerinden bir kademe yukardaki takımlara karşı evlerinde olmalarına rağmen pek direnemediklerini de yakın zamanda oynadıkları Monaco ve Alba Berlin maçlarından biliyoruz. Kızıl Yıldız ise Brescia deplasmanında yaşadığı tekrar etmemek adına bu maça daha agresif daha istekli çıkacaktır. Formda Sırp ekibinin handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum.

Andorra – Galatasaray : ÜST (166.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (164.5) / 1.67 (Bets10)

Andorra son haftalarda çok formda ve neredeyse çoğu maçları NBA temposunda geçiyor ki bunu son Real Madrid maçında görmüştük, tam 212 sayı çıktı. Elbette temsilcimizin bu kadar yüksek skorlara ulaşmasını beklemiyorum ama en azından 80 sayı ile toplam skoru destekleyecektir Galatasaray ve bunun da baremi aşılması için yeterli olacağı kanaatindeyim.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 4.80Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Euroleague Play-Off Kuponu 23-24 Nisan

Turkish Airlines Euroleague play-off serileri 3.maçları başlıyor ve ben de sizlere bu keyifli 4 maç …