Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün EuroCup Kuponu 07.11.18

Günün EuroCup Kuponu 07.11.18

EuroCup 6.hafta maçları Çarşamba programındaki keyifli maçlar ile devam ediyor. Ben de sizler için en güvendiğim 3 maçı belirledim ve işte karşınızda Günün EuroCup Kuponu. Herkese bol şanslar.

TOFAŞ – Alba Berlin : ÜST (169.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (168.5) / 1.71 (Bets10)

Her iki takım da yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve son haftalarda çok formdalar. Özellikle temsilcimiz TOFAŞ Garrett liderliğinde hücumda yüksek verimde oynuyor, her parçayı iyi kullanıyor koç Ene. Alba Berlin cephesinde de Siva’nın yokluğuna rağmen hücum verimliliği halen yükseklerde bu maçta da tempoyu forse edip rahat skor bulacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Ratiopharm Ulm – Kızıl Yıldız : MS 2 (-3.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-2.5) / 1.68 (Bets10)

Ulm elbette kolay lokma değil ancak kendilerinden bir kademe yukardaki takımlara karşı evlerinde olmalarına rağmen pek direnemediklerini de yakın zamanda oynadıkları Monaco ve Alba Berlin maçlarından biliyoruz. Kızıl Yıldız ise Brescia deplasmanında yaşadığı tekrar etmemek adına bu maça daha agresif daha istekli çıkacaktır. Formda Sırp ekibinin handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum.

Andorra – Galatasaray : ÜST (166.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (164.5) / 1.67 (Bets10)

Andorra son haftalarda çok formda ve neredeyse çoğu maçları NBA temposunda geçiyor ki bunu son Real Madrid maçında görmüştük, tam 212 sayı çıktı. Elbette temsilcimizin bu kadar yüksek skorlara ulaşmasını beklemiyorum ama en azından 80 sayı ile toplam skoru destekleyecektir Galatasaray ve bunun da baremi aşılması için yeterli olacağı kanaatindeyim.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 4.80

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarının son gününe geldik. Ben de sizler için oynanacak …