Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 01.05.23

Günün İddaa Kuponu 01.05.23

Pazartesi programında Almanya easyCredit BBL, Büyük Britanya Ligi, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Frankfurt – Wurzburg : ÜST (159.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.75 (intobet)

Bu sezon ilk kez 9 Aralık’ta karşlaşmışlar ve ev sahibi konumundaki Wurzburg rakibini 88-72 gibi net bir skorla geçmeyi bilmişti. İki takım da son dönemde özellikle savunmada sıkıntılar yaşıyorlar, yumuşak kalıyorlar. Wurzburg’un play-off ve Frankfurt’un ise ligde kalma hedefleri devam ediyor, bu nedenle motive çıkacaklar bu maça. Bu durumun da tempolarına yansıyacağını, birbirlerinin savunma zaaflarını değerlendirerek bizlere yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

London Lions – Newcastle Eagles : ÜST (166.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını net olarak görmüştük ilk maçta. Lions’da bir çok eski dost forma giyiyor ve çok tecrübeli bir kadroya sahipler. Daha önce yolu ülkemizden geçmiş olan Jordan Taylor, Zubcic ve Tarik Phillip’in yanı sıra Sharma, Best, Hruban, Oni gibi etkili silahlara da sahipler. İlk maçta olduğu gibi tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, evlerinde taraftarlarına şov niteliğinde bol skorlu bir maç izlettireceklerini düşünüyorum. Zaten ilk maçta yakaladıkları 30 sayılık farkla yarı final biletini garantilemişlerdi. 

Bahçeşehir Koleji – Manisa BBSK : MS 2 (+7.5) – 1.55 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.75 (intobet)

İki takım arasında ne kağıt üstünde ne de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında ciddi farklar. Evet Bahçeşehir çıkışta, Manisa düşüşte ama diğer taraftan Manisa’nın bu galibiyete çok daha fazla ihtiyacı var, özellikle düşme tehlikesini hissetmemek adına. Bu nedenle de deplasmanda olmalarına rağmen Cruz ve Roberson gibi tecrübeli kısaların liderliğinde Bahçeşehir’in zorlandığı guard rotasyonunda üstünlük kuracaklarını, kaybetseler de maçın içinde kalacaklarını, kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.56
intobet Oranı: 4.99Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Tofaş İddaa Tahmini 27.05.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Fenerbahçe Beko Cumartesi günü saat …