Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 01.06.21

Günün İddaa Kuponu 01.06.21

Salı programında Fransa Jeep Elite Pro A, İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Chalons Reims – AS Monaco : MS 2 (-9.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.68 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Sonuçta Monaco EuroCup şampiyonu ve halihazırda Pro A’nın liderlik koltuğunda oturan bir ekip. Ayrıca son 3 deplasman maçlarını da kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan Reims karşısında Gray, Bost, Knight, Lessort gibi yıldız isimleriyle dominant bir oyun sergileyeceklerini ve handikapı geçerek yani çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını düşünüyorıum. Alternatif olarak Monaco’nun hücum gücüne güvenerek onlar için açılab baremden üst seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

Limoges – Boulazac : ALT (159.5) – 1.46 (İddaa) & ALT (158.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de seviye anlamında net farklar var. Limoges son haftaların formda takımlarından biri ve aynı zamanda ligin en iyi savunma yapan takımları arasında yer alıyorlar. Maçları genelde düşük tempoda ve kısır geçiyor, dolayısıyla bu maçta da ortalama 75 sayı üretebilen zayıf bir rakip karşısında savunmada sorun yaşamayacaklarını, hatta Boulazac’ı 70 sayıda tutmalarının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim alt seçeneği olacak. Alternatif olarak Limoges’un handikaplı galibiyetlerine de yönelebilirsiniz. 

Tenerife – San Pablo Burgos : MS 1 (-4.5) – 1.41 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.70 (Bets10)

İki takımın normal sezonda BCL, Endesa ve kupada toplam 5 kere karşılaştıklarını, birbirlerini çok iyi tanıdıklarını belirtelim öncelikle. Bu maçlarda Tenerife’nin bir üstünlüğü olduğunu, 4 tanesinde kazanan taraf olduğunun da altını çizelim. Son olarak 8 Nisan’da Burgos’da karşılaşmışlar, Tenerife sahadan 86-98 ile galip ayrılan taraf olmuştu. Bu maçta da play-off’daki ev sahibi avantajını korumak adına maça agresif ve full konsantre başlamasını beklediğim Tenerife’nin Huertas ve Shermadini liderliğinde düşük handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum. Alternatif olarak Tenerife için açılan baremden üst seçeneği de denenebilir.  

Alba Berlin – Ratiopharm Ulm : MS 2 (+10.5) – 1.39 (İddaa) & MS 2 (+11.5) – 1.50 (Bets10)

Elbette kağıt üstünde Alba çok daha iyi bir takım. Olinde sezonu kapattı ve Sikma ile Thiemann’ın durumları maç saatinde belli olacak, yine oynamaları zor görünüyor. Ama bu eksiklere rağmen halen serinin favorisi konumundalar elbette. Ulm ise ilk maçta kazandığı özgüvenle beraber bu maçta da Alba’yı ciddi derecede zorlayacaktır. Koç Reneses ve öğrencilerinin bir sürprize daha izin vermeyeceğini düşünüyorum ama Ulm’un da kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum, bu nedenle öncelikli olarak lehilerine açılan handikapı yanıma alıyorum. Alternatif olarak da yine normal sezonun aksine daha sert ve savunma odaklı bir maç geçeceğini öngördüğüm için alt seçeneğini önereceğim. 

İddaa Oranı: 4.01
Bets10 Oranı: 7.37Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AS Monaco – Strasbourg İddaa Tahmini 16.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 7. hafta erteleme maçında AS Monaco Çarşamba saat 19:00’da Strasbourg …