Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 02.09.20

Günün İddaa Kuponu 02.09.20

Çarşamba programında NBA play-off maçları ve İtalya Süper Kupa maçları devam ediyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Toronto Raptors – Boston Celtics : MS 1 – 1.60 (İddaa) & MS 1 – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu söylemek güç. Toronto’nun Siakam, Ibaka, Gasol üçlüsü ile ilk maçta kuramadığı pota altı üstünlüğünü bu maçta kurmasını bekliyorum ki Lowry-VanVleet ikilisinin de skor kadar organizasyon konusunda da öne çıkmalarını bekliyorum. Smart’dan bu kez aynı x-faktör katkısı alamayacağını düşündüğüm Boston’ın yine Brown, Tatum, Walker üçlüsü ile Toronto’yu zorlayacağını ama bu kez koç Nurse’ün öğrencilerinin tecrübe farkı ile galibiyete uzanacaklarını, seriye tutunacaklarını düşünüyorum.

Denver Nuggets – Utah Jazz : ÜST (213.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (211.5) – 1.44 (Bets10)

Artık iki takım için de tamam mı devam mı niteliğinde bir maç olacak. Bu nedenle bir kez daha çekişmenin en üst seviyede olmasını bekliyorum ve bu durumun yine hücum performanslarını tetikleyeceğini düşünüyorum. İki ekip de seri boyunca Murray ve Mitchell liderliğinde ortaya koydukları etkin hücum performansları ile başarılı oldular. Bu maçta da tempoyu yüksek tutmalarını ve yine iki yıldızın skorer oyunları ile sahnede olmalarını bekliyorum. Bu nedenle tercihimi bir kez daha üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Trento – Venezia : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.44 (Bets10)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var. Daha ilk maçtan zaten Venezia durumu özetlemişti sergilediği performansla. İlk maçta özellikle savunmada sorunlar yaşayan Trento’nun da onlara pek direnebileceğini düşünmüyorum. Venezia’nın tecrübeli uzunlarını bu maçta daha iyi devreye sokacağını, Watt ve Fotu ile üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Bu nedenle tercihim handikap riskine girmeden direkt Venezia galibiyeti olacak.

İddaa Oranı: 3.02 
Bets10 Oranı: 3.77Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (3) İddaa Tahmini 19.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Batı konferansını 1. ve 3. olarak bitiren iki …