Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 02.11.23

Günün İddaa Kuponu 02.11.23

NBA programında Perşembe gecesi oynanacak maçlara dair en güvendiğim tercihleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Boston Celtics – Indiana Pacers : ÜST (232.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (232.5) – 1.77 (intobet)

Boston elbette daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip ancak Pacers’ın da bu sezon doğunun dişli takımlarından biri olacağı da bir gerçek. Dolayısıyla iki takım adına da zor ve çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. Bu çekişmenin de hücum performanslarını yukarı çıkaracağını tahmin ediyorum. Bir tarafta Tatum, Brown, Porzingis, diğer tarafta Turner, Brown, Hield ve oynarlarsa Mathurin ile Haliburton varken kazananın 120 ve kaybedenin 115 baremlerini zorlanmadan geçeceğini öngörüyorum. 

New York Knicks – Cleveland Cavaliers : MS 1 (-3.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.68 (intobet)

Eğer Cavs tam kadro olabilseydi denk güçlerin mücadelesi diyebilirdik ama daha dün kendi sahalarında oynadıkları maçta da gördüğümüz üzere Allen, Garland, Rubio, LeVert yokken Mitchell tek başına takımını ayakta tutamıyor. Evet belki bu maçta biraz daha fazla direnebilirler ama sonunda kazanabileceklerini düşünmüyorum. Knicks’in Barrett olsa da olmasa da Randle, Brunson, Quickley üçlüsüyle evinde hata yapmayacağını ve bir kez daha Cavs’ı yeneceğini düşünüyorum.  

Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans : EvSahibi ÜST (113.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ÜST (115.5) – 1.90 (intobet)

Her ne kadar kağıt üstünde denk diyeceğimiz iki takımın karşılaşması olacak olsa da Thunder form grafiği daha iyi durumda olan taraf ki evlerinde oynamanın da avantajına sahipler elbette. Bu artılarla beraber istedikleri gibi tempoyu forse edeceklerini ve Pelicans’ın son maçta sınıfta kalan savunması karşısında rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Gilgeous-Alexander ve Giddey yönetimindeki hücum silahlarına güveniyor, onlar için açılan limitten üst seçeneğine yöneliyorum. 

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 5.65Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem …