Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu 03.05.21

Günün İddaa Kuponu 03.05.21

Pazartesi programında Adriyatik Ligi ve Polonya Ligi sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kızıl Yıldız – Igokea : MS 1 & ALT (152.5) – 1.95 ; MS 1 & ALT (152.5) – 2.20 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında net farklar var. Kızıl Yıldız sonuçta Euroleague için kurulmuş bir takım ve yabancı oyuncuları kadar yerli oyuncuları da Adriyatik seviyesinin çok üstünde. Bu seride 2 galibiyet alanın adını finale yazdıracağını düşündüğümüzde evlerindeki ilk maçta hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Aralarında oynadıkları son maçta olduğu gibi yine düşük tempoda bir mücadeke izleyeceğimizi, yine düşük skorlar çıkacağını tahmin ediyorum. Tabi bu senaryoda da yine kazananın Kızıl Yıldız olmasını bekliyorum. 

Slam Stal Ostrow – Stelmet Gora : MS 2 – 1.60 (İddaa) & MS 2 – 1.72 (Bets10)

Stelmet Gora adına tamam mı devam mı niteliğindeki bir maç, kaybetmeleri durumunda çok iyi çok iyi geçen bir sezonu ikincilikle sonuçlandırmak zorunda kalacaklar. Bu maçta deplasmanda olmalarına rağmen kolay pes etmeyeceklerini, Groselle, Freimanis, Richard liderliğinde zorlu rakipleri karşısında bu kez işi daha ciddi alacaklarını, bu tamam mı maçında tecrübenin ön plana çıkacağını, sezonun en iyi takımı konumundaki Gora’nın kolay pes etmeyip seriyi 5. maça taşıyacağını tahmin ediyorum. 

Buducnost – Mornar Bar : MS 1 & ÜST (163.5) – 2.15 ; MS 1 & ÜST (163.5) – 2.40 (Bets10)

Karadağ derbisine sahne olacak bu seride bizleri kaliteli bir basketbolun beklediği net. Bu sezon 2 maç yapmışlardı ve ikisini de Mornar Bar kazandı. İki maçın bir diğer ortak yanı da yüksek skorlu, tempolu geçmesiydi. Bu maçlarda 162 ve 192 sayı izlemiştik. Bu seride de temponun yüksek olmasını bekliyorum. Bir tarafta Needham ile Pullen, diğer tarafta Ivanovic ile Cobbs liderliğinde karşılıklı olarak 80 sayıların altında kalmalarını beklemiyorum. Diğer taraftan Buducnost’un ise kendi sahasında kaliteli kadrosunu daha iyi kullanarak seriye kazanarak başlayacağını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 6.71
Bets10 Oranı: 9.08Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 07.05.21

Adriyatik Ligi yarı final serisi ikinci maçında Igokea Cuma saat 19:30’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. …