Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu 03.05.22

Günün İddaa Kuponu 03.05.22

Salı programında Turkish Airlines Euroleague, 7DAYS EuroCup, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Barcelona – FC Bayern Munich : MS 1 & ALT (147.5) – 1.91 (İddaa) & MS 1 & ALT (148.5) – 2.25 (Bets10)

İki takım da serideki sertlik düzeyini haftasonu oynadıkları lig maçlarına da taşımışlar, Barça konuk ettiği Burgos’dan sadece 69 ve Bayern de kendi sahasında Wurzburg’dan sadece 57 sayı yemişti. Dolayısıyla bu maçta da savunmaların ön planda olacağının fragmanını bize izmetmişlerdi zaten lig mçalarında. Barça elbette seri başında olduğu gibi halen sürdürdüğü saha avantajı ile favori konumunda. Tecrübe ve kalite farkını bu savunma odaklı, sert maçta da ortaya koyacaklarını, kazanırken bizlere yine düşük skorlu, kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

Andorra – Frutti Extra Bursaspor : MS 2 (+4.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.76 (Bets10)

İki takım da sezon boyunca kendilerini aşan, beklenmedik performanslar gösterdiler. Ama tabi Bursaspor’un özellikle Top 16 maçında Partizan’ı Belgrad’da yenmesi büyük ses getirmişti. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen kesinlikle kolay lokma olmayacaklarını söyleyebiliriz. Hollanda, Needham, Andrews, Onuralp gibi formda silahlar liderliğinde Endesa’da düşme potasında olan formsuz raklipleri karşısında son topa kadar direneceklerini, kazanmalarının sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım.

Nanterre – Dijon : ÜST (161.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde de puan tablosuna baktığımızda da ciddi farklar olmadığını görebiliriz. Bunun üstüne Dijon’un deplasman karnesinin güven vermediğini ekleyince denge daha da sağlamlaşıyor. Dolayısıyla taraf bahsinin riskli olacağını düşünüyorum. Bunun yerine iki takımın da son haftalarda tempolarını yükseltmiş olmaları ve ellerinde önemli hücum silahları olduğunu düşünerek tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. Bir tarafta Senglin ve Horton, diğer tarafta Carrington ve Holston gibi formda skorerler varken, karşılıklı olarak 80 sayları geçememeleri bence sürpriz olur. 

İddaa Oranı: 4.24
Best10 Oranı: 6.85Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 20.05.22

Cuma programında Almanya easyCredit BBL, VTB Ligi, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara …