Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 03.06.19

Günün İddaa Kuponu 03.06.19

Pazartesi programında da Avrupa liglerindeki çeyrek final ve yarı final maçları devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

AEK – Promitheas : MS 1 (-5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-4.5) / 1.71 (Bets10)

AEK hem koç Banchi açısından hem de kadro açısından tecrübe anlamında Promitheas’dan epey önde. Bunu ilk 2 maçta pek sahaya yansıtamamış olsalar da bu kez kendi sahalarında, ateşli taraftarları önünde daha iyi bir basketbol oynayacaklarını ve kalitelerini ortaya koyarak kazanacaklarını düşünüyorum. İlk maçta son topa kadar rakibin oyunda kalmasına izin vermişlerdi, bu kez işi daha ciddiye alarak handikapı aşıp kazanacaklarını öngörüyorum.

Fenerbahçe Beko – Tofaş : MS 2 (+15.5.) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+16.5) / 1.72 (Bets10)

Fenerbahçe’deki eksikler bu maçta da devam ediyor, Ennis, Lauvergne, Green, Datome ve Vesely’den faydalanamayacaklar. İlk maçtaki yüzdeyi de her maçta yakalamaları kolay görünüyor. Ayrıca Tofaş dış şut savunmasında mutlaka önlemler alacaktır. Bu nedenle ilk maç öncesi belirttiğim fikrim aynen geçerli. Tofaş’ın deplasmanda da olsa kolay pes etmeyeceğini ve bu sefer daha dirençli olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe elbette evinde net olarak favori ama Tofaş’ın bundan sonraki iki maçın eivnde oynayacağını hatırlayarak bu maçta daha fazla savaşacağını, daha fazla karakter koyacağını düşünüyorum. Handikapta kalabileceklerini ön görüyorum.

Peristeri – Panathinaikos : MS 2 (-14.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-13.5) / 1.67 (Bets10)

Peristeri’nin gücünün Pana’ya yetmediğini ilk 2 maçta net olarak görmüştük, iki maçı da 20 ve üzeri farklarla kaybettiler. Panathinaikos’un seriyi daha fazla uzatmayacağını ve Calathes liderliğinde yine rahat bir galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum. İlk 2 maçta psikolojik olarak da rakibin direncini kırdıklarını düşündüğümüzde bu maçta da handikapı geçme konusunda zorlanmayacaklarını öngörüyorum.

Venezia – Cremona : ML 1 / 1.30 (İddaa) & ML 1 / 1.39 (Bets10)

Cremona adına serinin anahtarı içi sahada maç kaybetmemekti. Ama buraları çok daha fazla oynamış olan tecrübeli Venezia ilk maçtan ev sahibi avantajını çalarak bir değil bir kaç adım öne geçti. Taraftarlarının önünde tecrübeli oyuncuları liderliğinde hata yapmayacaklarını ve iki maçı da alarak adlarını finale yazdıracaklarını düşünüyorum. Venezia bu maçı kazanarak rakibinin direncini tamamen kıracaktır.

İddaa Oranı: 6.39
Bets10 Oranı: 6.83Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.20

Polonya Ligi‘nde heyecan devam ederken İspanya Liga Endesa‘da da sezon başlıyor. Ben de sizler için …