Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 03.08.20

Günün İddaa Kuponu 03.08.20

NBA‘de 2019-20 normal sezona devam maçları tam gaz devam ediyor. Ben de sizler için Pazartesi oynanacak maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Miami Heat – Toronto Raptors : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.75 (Bets10)

Doğu’nun Milwaukee’den sonraki favorisi olan ve 2.sırada yer alan Toronto, fanusa da çok iyi bir giriş yaptı Lakers’ı devirerek. Şimdi karşılarında bir başka formda ekip Miami olacak. Her ne kadar denk güçlerin mücadelesi gibi görünse de ben Toronto’nun kaliteli ve tecrübeli pota altı rotasyonu ile Miami’ye üstünlük kuracağını, ayrıca 3 sayı savunmasında da Miami’yi zorlayacaklarını, bu şekilde galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets : MS 1 – 1.38 (İddaa) & MS 1 – 1.52 (Bets10)

Eğer Denver tam kadro olsaydı bu maç hakkında farklı yorumlar yapabilirdik elbette ama Harris ve Barton’ın yokluğunda, Murray’nin de süre alsa bile maç eksiği olduğu düşünüldüğünde formda, hatta istim üstünde diyebileceğimiz bir Thunder karşısında işleri epey zor olacak. İlk maçta tüm silahlarını devreye sokmayı başaran, ritmini bulmuş Thunder’ın Schröder’den yoksun olacak olsalar da bu maçta hata yapmayacağını ve kazanarak üst sıralara bir adım daha yaklaşacağını düşünüyorum.

Washington Wizards – Indiana Pacers : İY&MS 2 – 1.45 (İddaa) & İY&MS 2 – 1.60 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu söyleyebiliriz. Pacers, Sabonis’den yoksun olmasına rağmen Warren’ın muhteşem performansı ile ilk maçtan 76ers gibi güçlü bir rakibi geçmeyi bilmişlerdi. Şimdi kötü durumda olan ve Beal ile Wall gibi önemli eksikleri bulunan zayıf rakipleri Wizards karşısında hata yapmayacaklarını, ilk yarıdan üstünlüğü ele alarak rahat bir galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.00
Bets10 Oranı: 4.23



Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20 (2)

Pazar programında hem Polonya Ligi maçları hem de İspanya Liga Endesa‘da sezonun açılış maçları yer …