Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 03.09.23

Günün İddaa Kuponu 03.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası son 16 turu Pazar maçlarının ardından tamamlanacak. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

İtalya – Porto Riko : MS 2 (+10.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.62 (intobet)

İtalya elbette bu seviyeler için daha tecrübeli bir kadroya sahip. Ama özellikle çember altında eksikleri olan, zaafları ciddi seviyede olan bir ekip. Sırbistan karşısında Fontecchio’nun MVP performansı zor bir galibiyet aldılar ve fiziksel olarak da ciddi anlamda yıprandıklarını belirtelim. Porto Riko gibi diri bir takım karşısında da işleri zor olacaktır. Amerika temsilcisinin Waters ve Conditt liderliğinde İtalya’yı zorlayacağını, kazanamasa da handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

Yunanistan – Karadağ : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.68 (intobet)

İki takımın da çeyrek final şansları kalmadı ve bunun yanında bu maçtaki sonuç ne olursa olsun gelecek yaz düzenlenecek Olimpiyat eleme turnuvasında yer alma hakkı elde etmiş durumdalar. Yani bu maç iki takım adına da tamamiyle formalite maçı olacak. Karadağ’ın bu turnuvada rakibine göre daha iyi basketbol oynadığı bir gerçek. Bu maçta da kapanışı galibiyetle yapabilmek adına kaliteli basketbollarını sürdüreceklerini, Vucevic, Perry, Dubljevic üçlüsü ile Yunanistan’a üstünlük kurarak kazanacaklarını düşünüyorum.

Brezilya – Letonya : MS 2 (+4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.63 (intobet)

Kağıt üstünde yetenek ve tecrübe alanlarında Brezilya rakibinden bir adım önde görünüyor, bu nedenle de favori konumundalar. Ama karşılarında da son şampiyonu devirmiş, takım oyununu turnuvada en iyi oynayan, en verimli, en diri ekiplerden birisi var. Açıkçası bana göre bu faktörlerle beraber tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz bu maçta. Dolayısıyla yüksek dirençli Letonya’nın bu maçta da son ana kadar oyunun içinde kalacağını düşünüyorum, lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.13
intobet Oranı: 4.44Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …