Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 04.09.19

Günün İddaa Kuponu 04.09.19

Dünya Kupası 5.gün mücadelesinde bizleri 8 maç bekliyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Güney Kore – Nijerya : ÜST (169.5) / 1.60 (İddaa) & ÜST (169.5) / 1.69 (Bets10)

Her iki takım da ilk maçlarında gösterdiler ki savunma pek onların işi değil. Buna karşın yüksek tempoda oynamaya da bayılıyorlar. Ayrıca ikinci tur şansları da kalmadı zaten, bu nedenle savunmayı hiç düşünmeyeceklerdir. Nijerya’nın Olimpiyat elemelerinde yer alabilmek için klasman maçları öncesi kazanmak isteyeceğini, yüksek tempoda geçmesini beklediğim maçta zayıf savunmaların etkisiyle bol skor göreceğimizi düşünüyorum.

İtalya – Sırbistan : MS 2 (-10.5) / 1.45 (İddaa) & MS 2 (-10.5) / 1.69 (Bets10)

İtalya Datome, Gallinari, Belinelli gibi önemli kanat oyuncularına sahip olsa da hem 1 hem de 5 numarada Sırbistan ile başedebilecek güçte değil. Özellikle pota altında Jokic, Milutinov, Marjanovic, Raduljica gibi isimlere karşı Biligha ve Brooks gibi sıradan uzunlarla ayakta kalmaları bana göre mucize olacaktır. Bogdanovic liderliğinde uzunlarını iyi beslemesini beklediğim Sırbistan’ın çift haneli farklarla kazanarak şampiyonluk yolunda Avrupa temsilcilerine ve ABD’ye net bir mesaj vereceğini düşünüyorum.

Venezüela – Çin : MS 2 / 1.30 (İddaa) & MS 2 / 1.38 (Bets10)

Venezüela Amerika temsilcileri arasında iyi seviyede olanlardan biri değil. Ancak kolay lokma olduklarını söylemek de haksızlık olur. Çin’e karşı Polonya’ya oynadıklarının aksine daha fazla direnebileceklerini düşünüyorum. Ancak pota altında Zhou Qi ve Jianlian’a çözüm bulmaları çok zor. Çin ev sahibi avantajı ve ikiz kuleleri ile birlikte Venezüela’yı yenip ikinci tur biletini kapacaktır.

Rusya – Arjantin : Deplasman ÜST (82.5) / 1.55 (İddaa) & Deplasman ÜST (83.5) / 1.71 (Bets10)

Rusya Fridzon ve Vorontsevich liderliğinde oynayan, hücumda sınırlı bir takım. Bu açıklarını savunma sertliği ile kapatmaya çalışıyorlar. Ancak guard rotasyonları çok dar, genç Motivilov, Kulagin ve Baburin gibi isimlerle Campazzo, Vildoza, Laprovittola üçlüsünü bırakın durdurmayı yavaşlatabileceklerini bile düşünmüyorum. Bu nedenle de Arjantin’in 85 sayılara ulaşmasını bekliyorum bu maçta.

İddaa Oranı: 4.67
Bets10 Oranı: 6.74

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 25.01.20

Avrupa yerel liglerinde heyecan Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için günün akşam …