Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 05.06.19

Günün İddaa Kuponu 05.06.19

Çarşamba programında bizleri Avrupa liglerindeki çeyrek final ve yarı final serilerindeki çekişmeli maçlar bekliyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Galatasaray DS – Anadolu Efes : ML 2 / 1.40 (İddaa) & ML 2 / 1.49 (Bets10)

Anadolu Efes sadece derin rotasyonu ile değil aynı zamanda tecrübesi ile de bu seride fark yarattı. Şimdi her ne kadar kağıt üstünde deplasmanda olsalar da aynı salonda, Sinan Erdem’de oynayacaklar. Galatasaray taraftarı ile belli bir seviyeye kadar direnç gösterecek olsa da maç sonunda lacivert beyazlıların yine kalitesi ile ağırlığını koyacağını ve kazanarak rakibini süpürüreceğini düşünüyorum.

Cska Moskova – Khimki : ML 1 / 1.15 (İddaa) & ML 1 / 1.28 (Bets10)

CSKA eksiksiz, tam kadro olarak final serisine geliyor ve Higgins, De Colo, Rodriguez’den oluşan bermuda şeytan üçgeni artı formda Clyburn ile Moskova derbisinde Khimki’ye çok ağır basacaklarını düşünüyorum ki Khimki de Timma da olmayacak. Hal böyle olunca CSKA’nın rakibini zorlanmadan, çift haneli farklarla geçmesini ve seriye net bir mesaj vererek başlamasını bekliyorum.

Alba Berlin – Oldenburg : ÜST (182.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (181.5) / 1.71 (Bets10)

Koç Reneses’in öğrencileri ilk maçta deplasmanda olmalarına rağmen tempoyu istedikleri gibi arttırmışlardı. Tabi bunda Oldenburg’un da payı büyüktü çünkü onlar da tempo basketbolunu benimsemiş bir takım ama karşılarında bu işin duayeni bir koç ve onun takımı var. Alba kendi taraftarı önünde de tempoyu sürekli forse edip formda kısaları ile yine 100 sayıları zorlayacaktır. Oldenburg’un da tempoda faydalanıp 90 sayılara tekrar çıkmasını bekliyorum. Bu nedenle de tercihim bir kez daha üst seçeneği olacak.

Venezia – Cremona : ML 1 / 1.30 (İddaa) & ML 1 / 1.37 (Bets10)

Venezia her ne kadar seride 2-1 geride olsa da kadro kalitesi olarak rakibinden bir kaç adım önde. Ancak bunu artık acilen parkeye yansıtmaları gerekiyor çünkü bu maçı kaybederlerse tatile çıkacaklar. Evlerinde oynamanın da avantajıyla tecrübelerini kullanıp bu baskıyı olumlu bir hale çevirecekleirni ve bu maçı zor da olsa kazanarak seriyi 5. ve son maça taşıyacaklarını düşünüyourm.

İddaa Oranı: 3.56
Bets10 Oranı: 4.47Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.20 (2)

Cumartesi programında hazırlık maçları ile beraber Litvanya Ligi maçları da oynanacak. Ben de sizler için …