Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 05.08.20

Günün İddaa Kuponu 05.08.20

NBA‘de 2019-20 sezonu geri dönüş maçları ile devam ediyor. Ben de sizler için Çarşamba gece ve sabaha karşı oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim. İşe karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Indiana Pacers – Orlando Magic : ALT (229.5) – 1.45 (İddaa) & ALT (232.5) – 1.47 (Bets10)

İki takım arasında ciddi farklar yok, bana göre denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. Pacers, play-off öncesi iyi bir sıra kapmak isterken Orlando ile play-off biletini garantilemek istiyor. Hedefi olan ve pandemi öncesinde iyi savunmaları ile bilinen iki takımın mücadelesinde takımların karşılıklı olarak 110 sayıları geçmekte zorlanacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım.

Miami Heat – Boston Celtics : MS 1 (+4.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (+7.5) – 1.50 (Bets10)

İki takımın da bu zorlu maç öncesi önemli eksikleri bulunmuyor. Miami son maçlarda ne kadar dirençli ve ne kadar komple bir takım olduğunu gösterdi. Tecrübeli guard Dragic liderliğinde Adebayo, Herro, Nunn gibi genç isimleri devreye soktular fanusta. Bu maçta da güçlü rakipleri Boston karşısında kolay lokma olmayacaklarını göstereceklerini, hatta kazanmalarının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim. 

Portland Trail Blazers – Houston Rockets : ÜST (240.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (238.5) – 1.47 (Bets10)

Batı’nın iki dişli takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. İki takım da fanustaki maçlara yüksek tempoda ve ritm bulmuş şekilde başladılar. Bir tarafta Lillard-McCollum diğer tarafta Harden-Westbrook olduğunu hatırlatırsam sanırım sizler de bu maçın yüksek tempo ve bol skor vaadettiğini düşünürsünüz ilk olarak. Fanustaki maçlarda savunmayı tamamen ikinci plana atan ve bu kadar yüksek skor potansiyeline sahip kısaları bulunanan iki takımın karşılaşmasında tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 3.20
Bets10 Oranı: 3.24Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (3) İddaa Tahmini 19.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Batı konferansını 1. ve 3. olarak bitiren iki …