Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 05.12.18

Günün İddaa Kuponu 05.12.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 9.hafta mücadelesi tam gaz devam ediyor. Ben de sizler için bugün oynanacak 3 maç kapsamında en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

ADATIP Sakarya BŞB – İstanbul BBSK : MS 1 (+9.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (+8.5) / 1.71 (Bets10)

Sakarya’da kalan isimlere baktığımızda Herndon, Etou, Wilbekin, Burak, Şafak, Uğur, Kerem ve Alp ön plana çıkıyor. Koç Bulkaz’ın Trabzonspor’da da benzer zorluklarla, böyle sınırlı bir kadroyla ve arkasına taraftarı alarak takımı ligde tuttuğunu biliyoruz geçen sezon. Şimdi hedef maçlarından birine çıkıyorlar ve yönetim de biletileri ücretsiz yaparak taraftara ihtiyacı olduğunun mesajını verdi. Düşme potasından uzak kalabilmek adına büyük önem taşıyan bu maçta Sakarya’nın ekstra motivasyonla kendi sahasında kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse bile handikapta kalacağını düşünüyorum.

Türk Telekom – TOFAŞ : ÜST (161.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (159.5) / 1.67 (Bets10)

Bir tarafta Landesberg ve Cmapbell, diğer tarafta Mejia, Garrett, Haper… İki takımın da bu guard rotasyonuyla durağan bir oyun oynamasını ya da yarı saha basketbolunu tercih etmesi sürpriz olur. EuroCup temsilcilerimizin bize kaliteli ve yüksek tempolu bir basketbol izleteceklerini düşünüyorum. Erken ve bol top kullanmalarını beklediğim için de tercihim üst seçeneği olacak.

Banvit – Afyon Belediyespor : ÜST (162.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (161.5) / 1.67 (Bets10)

Banvit aslında genel anlamda kontrollü bir takım ancak rakip tempoyu yükseltirse geri adım atmayıp Perez ve Moore ile buna uyum sağlamayı da biliyorlar. Bu maçta da Afyon’un tempo isteğini geri çevirmeyeceklerdir ki Oliver, Morgan, Shelton da koşan oyunlar, Perez ile Moore’a ayak uyduracaklardır. Afyon cephesinde de McGee ve Knight takımı koştururken Elegar’ın da onlar uyum sağlayacak mobil bir uzun olması skor potansiyellerini yükseltiyor. İki takımın da guardlarının tempo sever isimler olduklarını ve Afyon’un kırılgan savunmasını düşündüğümüzde bu maçta düşük skor beklemek bence yanlış olacaktır.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 4.77

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 13.02.20

Perşembe programında Euroleague maçları yer almıyor bu hafta ama Avrupa yerel ligleri ve kupa mücadeleri …