Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 07.09.20

Günün İddaa Kuponu 07.09.20

Pazartesi programında İtalya Süper Kupa maçları yer alıyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Virtus Bologna – Fortitudo Bologna : MS 1 (-9.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında ciddi farklar var. Ayrıca Virtus kadrosunu büyük ölçüde korumanın avantajı ile hiç adaptasyon sorunu çekmiyor, şimdiden hazırlar sezona adeta. Özellikle iki tecrübeli uzun Hunter ve Gamble artı yeni uzunlar Alibegovic ve Tessitori ile Fortitudo uzunlarına net üstünlük kuracaklarını, Teodosic liderliğinde bu maçtan da çift haneli farklarla galibiyet çıkaracaklarını düşünüyorum.

Brescia – Olimpia Milano : MS 2 (-12.5) – 1.55 (İddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.49 (Bets10)

İki takım arasında uçurum var desek abartmış olmayız. Milano tam olarak istim üstünde ve 4 maçta da ki sonuncusunda yine Brescia karşısında çok net galibiyetler aldılar. Her ne kadar liderliği garantilemiş olsalar da bunun bir hazırlık maçı olması nedeniyle iştahlarının devam edeceğini, takımdaki olumlu havanın tüm oyunculara yansıdığını ve bu maç için açıklan handikapın onlar için pek yüksek olmadığı görüşündeyim. Bu nedenle tercihimi Milano’nun çift haneli farklarla kazanmasından yana kullanacağım.

Sassari – Brindisi : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.85 (Bets10)

Sassari kaliteli kadrosuyla bu sezon da Milano ve Virtus Bologna’nın ardından ligin en güçlü takımları arasında yer alacak. Koç Pozzecco yine kendi sevdiği yüksek tempo basketboluna yatkın bir kadro kurmuş ve özellikle Pusica ile Spissu rakip savunmaların başına epey bela olacak yeni sezonda. Brindisi’nin de yüksek tempoyu tetikleyen guardlar var ve savunmada henüz istenen seviyede değiller. Bu nedenle açık sahada Sassari’yi yavaşlatamayacaklarını, koç Pozecco’nın öğrencilerinin 90 sayılara ulaşmalarının bile sürpriz olmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.26
Bets10 Oranı: 4.00Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Olimpia Milano – Virtus Bologna İddaa Tahmini 20.09.20

İtalya Süper Kupa final maçında Olimpia Milano Pazar saat 19:00’da Virtus Bologna ile karşılaşacak. İddaa …