Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 08.08.20

Günün İddaa Kuponu 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Philadelphia 76ers – Orlando Magic : ALT (226.5) – 1.45 (İddaa) & ALT (226.5) – 1.69 (Bets10)

İki takımın da önemli eksikleri var. 76ers cephesinde Simmons, Orlando cephesinde ise Gordon ve Carter-Williams gibi isimleri izleyemeyeceğiz. Dolayısıyla zaten zaman zaman düşük tempoda oynayan takımların bu eksiklerle birlikte hücumda işlerinin daha da zor olacağını, fanustaki bir çok maçın aksine bizlere daha keyifsiz daha düşük skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

New Orleans Pelicans – Washington Wizards : MS 1 (-5.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.47 (Bets10)

Pelicans fanusta sadece 1 maç kazanabildi, Wizards’ın ise henüz galibiyeti yok. Bu anlamda denk 2 takım gibi gözükseler de Pelicans’ın Williamson’ın yokluğuna rağmen halen bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Ingram, Holiday, Redick liderliğinde özledikleri galibiyeti kötü durumda olan Wizards karşısında elde ederek az da olsa play-off umutlarını sürdürebileceklerini düşünüyorum. Handikapın da geçebilecekleri seviyede olduğunu öngörüyorum.

Toronto Raptors – Boston Celtics : MS 2 (+5.5) – 1.38 (İddaa) & MS 2 (+6.5) – 1.44 (Bets10)

Doğu’nun iki kaliteli takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. Toronto’nun sıralama açısından kafası rahat olduğu için geniş rotasyona sahip Boston’un bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Evet Toronto çok iyi bir takım ve kaybetmelerinin kolay olmadığını gördük fanustaki maçlarda da. Ama Boston’un da güçlü rakibine karşı kolay pes etmeyeceğini, kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 2.84
Bets10 Oranı: 3.58Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 24.09.20

İspanya Liga Endesa‘da 2. hafta maçları haftaiçi oynanmaya devam ediyor. Ben de sizler için Perşembe …