Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 09.09.19

Günün İddaa Kuponu 09.09.19

Dünya Kupasu heyecanı klasman maçları ve 2.tur mücadeleleri ile devam ediyor. Çeyrek final eşleşmelerinin tamamının belli olacağı bu önemli günde sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu.

Çekya – Yunanistan : MS 1 (+11.5) – 1.65 (İddaa) & MS 1 (+12.5) – 1.73 (Bets10)

Çekya makine düzeninde oynayan haddini bilen, çok istikrarlı bir takım. Bu nedenle de tecrübeli Schilb’in yokluğu arayacaklarını düşünmüyorum. Karşılarındaki Yunanistan ise Giannis’i nasıl kullanacağını halen bilmeyen, Calathes’in liderliğinde ve günlük performansına işi bırakmış bir takım hüviyetinde. Çeyrek final biletini kapabilmeleri için minimum 12 galibiyete ihtiyaçları var ve son maçta Brezilya gibi dişli bir rakibi tam 22 sayı farkla geçerek darmadağın eden formda Çekya’nın buna izin vermeyeceğini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Türkiye – Yeni Zelanda : MS 2 (+7.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.69 (Bets10)

İki tarafın da aslında tuzu kuru. Bu nedenle birbirlerini fazla zorlanmadan elele Olimpiyat elemelerine gideceklerini düşünüyorum. Ancak milli takımımızda Sertaç’ın oynamayacak olması, Ersan ile Furkan’ın da büyük olasılıkla riske edilmeyeceğini düşündüğümüzde formda ve dirençli Yeni Zelanda karşısında çok zorlanacağımızı söyleyebilirim. Eksik oyuncularımızla beraber formda Yeni Zelanda karşısında kaybetmemiz sürpriz olmaz bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alıyorum riski azaltmak için.

Fransa – Avusturalya : MS 1 – 1.48 (İddaa) & MS 1 – 1.61 (Bets10)

Fransa bu tarz maçları çok oynamış olan Fournier, Batum, De Colo gibi etkili kısaların yanı sıra iki formda uzun Gobert ve Poirier ile de Avusturalya’nın güçlü pota altına karşı ayakta durabilecek hatta zaman zaman Mbaye, Labeyrie, Lessort gibi ekstraları da devreye sokara üstünlük kurabilecek bir takım. Litvanya karşısında da olduğu gibi bir adım önde olduklarını ve kazanarak ABD eşleşmesinden kaçıp madalya adaylarından biri olabileceklerini düşünüyorum.

ABD – Brezilya : Deplasman ALT (75.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ALT (72.5) – 2.04 (Bets10)

ABD son maçlarda savunmasını oturttu diyebiliriz. Yüksek tempo ve bol skorlu maçlar izletmelerini beklerken rakiplerini 45-50 sayılarda tutan sert bir ABD izledik son 2 maçta. Bu maçta da Çekya karşısında sadece 71 sayı bulabilmiş olan turnuvanın ilerlemesi ile yaşlı oyuncularının formlarının düşmeye başladığı özetle iyi durumda olmayan Brezilya’yı yine düşük skorlarda tutabileceklerini düşünüyorum. Güney Amerika temsilcisi için turnuva bu maçta bitecek ve 70 sayının altında kalmaları beni şaşırtmayacak sert ABD savunması karşısında.

İddaa Oranı: 5.31
Bets10 Oranı: 9.60

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar …