Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu 09.11.21

Günün İddaa Kuponu 09.11.21

Salı programında yer alan FIBA Şampiyonlar Ligi maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Galatasaray NEF – Igokea : MS 1 & ÜST (164.5) – 2.05 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (163.5) – 2.45 (Bets10)

Galatasaray son maçlarda üst üste deplasmanlarda oynamanın da etkisiyle hücumda biraz zorlandı, tempolarını kaybettiler. Şimdi Bursaspor maçında olduğu gibi taraftarları karşısında tekrar kendilerini bulmak, ritmlerini yakalamak isteyeceklerdir. İlk maçta deplasmanda 85-89 ile yendikleri Igokea karşısında yine üretimde ve tempo konusunda sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Grup liderinin direkt olarak Top 16 bileti kapacağının bilinciyle konumunu kaybetmek istemeyen temsilcimizin Gaziantep yenilgisi sonrası reaksiyon gösterip kazanacağını, bunu yaparken de kendi oyununu sergileyip bizlere tempolu, yüksek skorlu bir maç izleteceğini tahmin ediyorum.

Nymburk – PAOK : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.53 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında aslında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde ciddi farklar yok. Ama gel gelelim son haftalarda oynanan basketbol kalitesine baktığımızda, özellikle iç saha performansı açısından Nymburk’un bir kaç adım önde olduğunu biliyoruz. Bu maçta da Harding ve Hruban liderliğinde tempoyu istedikleri gibi forse edeceklerini ve hücumda etkili bir performans sergileyerek kazanırken 85 baremine ulaşabileceklerini, hatta geçmelerinin de sürpriz olmayacağını düşünüyorum. 

Manresa – Pınar Karşıyaka : ALT (156.5) – 1.52 (İddaa) & ALT (154.5) – 1.82 (Bets10)

Aslına bakarsanız iki takım arasında kağıt üstünde net farklar var ve ben temsilcimizin çok daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum. Ancak Manresa da takım olgusunun altını çok iyi dolduran, rollerin güzel paylaşıldığı çok istikrarlı bir ekip. Bu maçta da temsilcimizi çok zorlayacaklarını düşünüyorum. İlk maçta olduğu yine karşılıklı olarak savunmaya konsantre olacaklarını ve düşük tempoda geçmesini beklediğim maçta bizlere bir kez daha kısır bir mücadele izleteceklerini öngörüyorum.  

İddaa Oranı: 4.77
Best10 Oranı: 7.58Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.11.21

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemelerinin 3. gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …