Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 09.11.23

Günün İddaa Kuponu 09.11.23

NBA‘de Perşembe programının ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Indiana Pacers – Utah Jazz : ÜST (238.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (238.5) – 1.71 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz aslında. Pacers sezona çok daha diri ve formda başladı. Diğer yandan maç kazanma konusunda çok güven vermedikeri de bir gerçek. Jazz ise Pacers’ın tempo basketboluna aynı şekilde karşılık verebilecek durumda. Bir tarafta Haliburton, Hield, Mathurin, diğer tarafta Markkanen, Sexon, Clarkson gibi skor opsiyonları varken kazananaın 120, kaybedenin de 115 baremini zorlanmadan geçeceğini öngörüyorum. 

Philadelphia 76ers – Boston Celtics : ÜST (224.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (224.5) – 1.73 (intobet)

Konferansın iki güçlü şampiyonluk adayının kapışmasında, erken final niteliğinde bir maç izleyeceğiz. Elbette kazananı tahmin etmenin zor olduğu bir maç. Bu nedenle de ben kendi adıma taraf yanda handikap risklerine girmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da sezona yüksek tempoda, verimli hücum performansları ile girdiği de bir gerçek. Bu maçta da bir tarafta Embiid, Maxey, Harris, diğer tarafta Tatum, Brown, Holiday gibi silahlar varken kazanan takımın 115, kaybeden takımın da 110 sayıları zorlanmadan geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Chicago Bulls – Phoenix Suns : ÜST (215.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (215.5) – 1.67 (intobet)

Her ne kadar Suns, Booker’dan kesin olarak faydalanamayacak ve Beal’in durumu da maç saatinde belli olacak olsa da Durant liderliğinde halen Bulls’dan daha iyi ve potansiyelli bir kadroya sahip. Ama tabiki güç kaybetmiş oldukları ve deplaman takımı oldukları için taraf bahsi için güven vermiyorlar. Bunun yerine son maçlardaki etkili hücum performanslarına ve DeRozan ile LaVine liderliğindeki Bulls’un skor potansiyeline güvenmeyi tercih edeceğim. Yani seçimim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.94Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (3) 03.12.23

Pazar programında İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A, İtalya Lega Basket Serie A …