Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 02.10.22

Günün İddaa Kuponu (1) 02.10.22

Pazar programının ilk kısmında İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Madrid – Obradoiro : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Real ligin son şampiyonu ve yaptığı Hezonja, Musa, Rodriguez takviyeleri ile beraber yeni sezonda da en güçlü şampiyonluk adayı konumundalar. İlk maçta Girona karşısında gösterdikleri tempolu ve verimli hücum performansını göstermelerine Obradoiro’nun da engel olacak bir savunması yok. Üstelik bu kez evlerinde olacaklar ve taraftar desteğini de arkalarına alarak kazanırken 90 sayıları zorlanmadan göreceklerini tahmin ediyorum. 

Brose Bamberg – Alba Berlin : MS 2 (-5.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.63 (intobet)

Alba’nın rakibinden bir değil birkaç gömlek üstün olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle BCL’ye elemelerde veda eden Bamberg’de moraller bozuk. Benfica karşısında alınan kötü mağlubiyetin ardından Alba gibi güçlü bir rakip karşısında sürpriz yapmalarını beklemiyorum. Maç içerisinde zaman zaman direnebilirler Wright-Foreman ile Bohacik liderliğinde ama sonunu getiremeyeceklerini, Alba’nın Hamburg maçından çıkardığı dersle bu kez işi sıkı tutacağını ve handikapı geçerek 2. galibiyetini alacağını düşünüyorum. 

Strasbourg – Nancy : ÜST (162.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.72 (intobet)

Strasbourg ligin dişli play-off takımlarından biri. Ellerinde Keene, Lansdowne, Mitchell gibi önemli silahlar var. Özellikle evlerinde yüksek tempoda verimli oynuyorlar. Yüksek skorlara ulaşabildikleri gibi savunmada da yumuşak kalıyorlar. Nancy’nin onları savunmada durdurabileceğini sanmıyorum ama Gallinat, Grantham, Fischer üçlüsü ile beraber atarak direnebileceklerini düşünüyorum. Bu senaryoya göre de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.77Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …