Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu (1) 04.07.21

Günün İddaa Kuponu (1) 04.07.21

Cumartesi-Pazar gecesi programında oynanacak 2020 Tokyo Olimpiyat elemeleri ve NBA maçları arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kanada – Çekya : EvSahibi ÜST (95.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ÜST (97.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de oynanan basketbol seviyesi anlamında ciddi farklar var. İlk 2 maçta da gördük ki Çekya 2019 Dünya Kupası’daki takıma sadece isim olarak benziyor, oynadıkları basketbol, agresiflik oradaki performanslarından çok uzakta. Karşılarında ise hücumda çok formda, dominant basketbol oynayan ev sahibi var. Kanada’nın Wiggins ve Barrett liderliğinde Çekya’nın zaten iyi durumda olmayan savunmasını rahatlıkla deleceğini, kazanırken 100 sayıları göreceğini tahmin ediyorum. 

Türkiye – Yunanistan : MS 1 – 1.43 (İddaa) & MS 1 – 1.62 (Bets10)

Ay-yıldızlılar hem kağıt üstündeki kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlanında rakibinden bir adım önde. Evet guard rotasyonunda sorun yaşayacaz gibi duruyor ama Furkan ve Cedi rahatlıkla Yunan guardların karşısında durup, iyi de savunma yapacaklardır. Ayrıca Doğuş’un Satoransky’yi nasıl yavaşlattığını da unutmamak lazım, o da bu maçta savunmadaki x-faktörümüz olabilir. Pota altında da Alperen-Sertaç ile Mitoglou-Papagiannis arasında güzel bir kapışma izleyeceğimizi, tüm faktörlere baktığımızda ise bizim bir adım önde olduğumuzu ve finale çıkan taraf olacağımızı düşünüyorum.

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks : ÜST (213.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (214.0) – 1.70 (Bets10)

İki takım da artık birbirlerini çok iyi tanıyorlar ve zaaflarını biliyorlar. Ama açıkçası seride kendisini geliştiren, farklı çözümler üreten ve geniş kadrosunu daha iyi kullanan taraf Bucks’dı. Tecrübe farkı da önemli bir etkendi elbette. Son maçta özellikle hücumda yaptıkları patlama, Giannis’in yokluğuna rağmen tam 123 sayı göndermeleri de çok önemliydi. Bu maçta da Hawks’ın savunmasına karşı üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum ve yine yüksek skorlu bir maç bekliyorum ki Hawks da onlara karşı atarak cevap vermek durumda kalacaktır. 

İddaa Oranı: 3.20
Bets10 Oranı: 5.01Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 31.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘nda artık A ve B grubundaki 3. ve son maçlar geldi çattı. Ben …